K / 3400 / 3700

Størrelse: px
Begynne med side:

Download "K-70-1 3100 / 3400 / 3700"

Transkript

1 K / 3400 / 3700 Gjelder fra høsten 009 RESERVEDELER SPARE PARTS Fiane, N-4993 SUNDEBRU, NORWAY - Tel Fax

2 Blank si

3 Innhold K-70-.doc Side av Ved bestilling av reservedeler, går du frem på følgende måte: Se innholdsfortegnelsen under og finn delebladet for det området du trenger deler. På venstre side er delene tegnet og merket med posisjonsnummer. På motsatt side kan artikkelnummer og benevnelse finnes ut fra kolonnen med posisjonsnummer. Hele artikkelnummeret og teksten skal alltid oppgis ved bestilling. Ved bestilling må du også oppgi serienummer på plogen. (Se skiltet som er påsatt plogbladet). For rask og effektiv levering ber vi om at bestillinger sendes på fax: eller på EN KORREKT UTFØRT DELEBESTILLING SPARER TID OG PENGER. Innhold: Plog K Plog K Plog K Skjerm oversprut K komplett Skjerm oversprut K komplett Skjerm oversprut K komplett Mont.sett kilebolter og slitestål K Mont.sett kilebolter og slitestål K Mont.sett kilebolter og slitestål K Mont.sett slitestål Pigma HM K Mont.sett slitestål Pigma HM K Mont.sett slitestål Pigma HM K Slaps komplett K Sett slapseenhet K formontert Slaps komplett K Sett slapseenhet K formontert Sett hydraulikk slaps K Ventilblokk komplett K-70 slaps Sett hydraulikk sving K Fjærsett m/skjærholder fot K Fjærsett m/skjærholder 3 fot K Anslag K Lys K Sliteelement side K Mellomramme lang K Mellomramme kort K Frontrammesett K Hjul K-70 komplett med stilleskrue Tallerkensett K-70 rett 300 x Tallerkensett K-70 hardmetall rett Parallellogram 98 med demping Opphengskroker DIN A Opphengskroker DIN B / Unimog Opphengskroker smal traktorplate (DIN A) Opphengskroker ny Dansk standard komplett Opphengskroker DIN B / MB-Trac Opphengsramme VV 95 komplett Opphengskroker Norsk standard HK-sett hydraulisk TEMA / hann / hunn HK-sett hydraulisk ISO / hann / hann HK-sett hydraulisk TEMA 3/8 hann / hunn HK-sett hydraulisk (blendesett x 3/8 ) FM-maskiner HK-sett hydraulisk (blendesett x / ) FM-maskiner HK-sett hydraulisk løft ISO / hann / hann TELLEFSDAL A.S Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fiane, 4993 SUNDEBRU Fax: / 58 E-post: Bank:

4 Reservedeler / Spare parts Plog K

5 Reservedeler / Spare Parts Plog K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Blad K Anslag K Fjersett m/ skjerholder fott K Fjersett m/ skjerholder 3 fott K Skjerm oversprut K komplett Sett hydraulikk sving K Mellomramme Kort K Frontrammesett K Parallellogram 98 med demping Lys K-70 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

6 Reservedeler / Spare parts Plog K

7 Reservedeler / Spare Parts Plog K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Blad K Anslag K Fjersett m/ skjerholder fott K Fjersett m/ skjerholder 3 fott K Skjerm oversprut K komplett Sett hydraulikk sving K Mellomramme lang K Frontrammesett K Parallellogram 98 med demping Lys K-70 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

8 Reservedeler / Spare parts Plog K

9 Reservedeler / Spare Parts Plog K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Blad K Anslag K Fjersett m/ skjerholder 3 fott K Skjerm oversprut K komplett Sett hydraulikk sving K Mellomramme lang K Frontrammesett K Parallellogram 98 med demping Lys K-70 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

10 Skjerm oversprut K komplett Reservedeler / Spare parts

11 Reservedeler / Spare Parts Skjerm oversprut K komplett Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Skjerm oversprut H. K Skjerm oversprut V. K Skjerm oversprut M. K Jern klem gummi høyre K Jern klem gummi venstre K Jern klem gummi midt K Skrue sekskant DIN 93 M8x EZ Skrue sekskant DIN 933 M8x EZ Skive DIN 90 8,4 EZ Mutter lås DIN 985 M8-8 EZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

12 Skjerm oversprut K komplett Reservedeler / Spare parts

13 Reservedeler / Spare Parts Skjerm oversprut K komplett Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Skjerm oversprut H. K Skjerm oversprut V. K Skjerm oversprut M. K Jern klem gummi høyre K Jern klem gummi venstre K Jern klem gummi midt K Plate støtte gummi høyre K Plate støtte gummi venstre K Plate støtte gummi midt K Skrue sekskant DIN 933 M8x0-8.8 EZ Skrue sekskant DIN 93 M8x EZ Skrue sekskant DIN 933 M8x EZ Skive DIN 90 8,4 EZ Mutter lås DIN 985 M8-8 EZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

14 Skjerm oversprut K komplett Reservedeler / Spare parts

15 Reservedeler / Spare Parts Skjerm oversprut K komplett Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Skjerm oversprut H. K Skjerm oversprut V. K Skjerm oversprut M. K Jern klem gummi høyre K Jern klem gummi venstre K Jern klem gummi midt K Plate støtte gummi høyre K Plate støtte gummi venstre K Plate støtte gummi midt K Skrue sekskant DIN 933 M8x0-8.8 EZ Skrue sekskant DIN 93 M8x EZ Skrue sekskant DIN 933 M8x EZ Skive DIN 90 8,4 EZ Mutter lås DIN 985 M8-8 EZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

16 Mont.sett kilebolter og slitestål K Reservedeler / Spare parts

17 Reservedeler / Spare Parts Mont.sett kilebolter og slitestål K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Skjær slite 00xx Skjær slite 00xx605 rette hjørner Brikke låse Skrue DIN 799 Mx35-.9 senkehode Mutter lås DIN 985 M-8 EZ Bolt 6x53 kile Enhetskile 0,5x5 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

18 Mont.sett kilebolter og slitestål K Reservedeler / Spare parts

19 Reservedeler / Spare Parts Mont.sett kilebolter og slitestål K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Skjær slite 00xx Skjær slite 00xx605 rette hjørner Brikke låse Skrue DIN 799 Mx35-.9 senkehode Mutter lås DIN 985 M-8 EZ Bolt 6x53 kile Enhetskile 0,5x5 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

20 Mont.sett kilebolter og slitestål K Reservedeler / Spare parts

21 Reservedeler / Spare Parts Mont.sett kilebolter og slitestål K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Skjær slite 00xx Brikke låse Skrue DIN 799 Mx35-.9 senkehode Mutter lås DIN 985 M-8 EZ Bolt 6x53 kile Enhetskile 0,5x5 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

22 Mont.sett slitestål Pigma HM K Reservedeler / Spare parts

23 Reservedeler / Spare Parts Mont.sett slitestål Pigma HM K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Skjær slite 9x9 Pigma HM Skjær slite 9x60 Pigma HM Skrue M6x55 lås.9 panhode Mutter flens DIN 696 M6-8 EZ Brikke låse Skrue DIN 799 Mx35-.9 senkehode Mutter lås DIN 985 M-8 EZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

24 Mont.sett slitestål Pigma HM K Reservedeler / Spare parts

25 Reservedeler / Spare Parts Mont.sett slitestål Pigma HM K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Skjær slite 9x9 Pigma HM Skjær slite 9x60 Pigma HM Skrue M6x55 lås.9 panhode Mutter flens DIN 696 M6-8 EZ Brikke låse Skrue DIN 799 Mx35-.9 senkehode Mutter lås DIN 985 M-8 EZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

26 Mont.sett slitestål Pigma HM K Reservedeler / Spare parts

27 Reservedeler / Spare Parts Mont.sett slitestål Pigma HM K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Skjær slite 9x9 Pigma HM Skrue M6x55 lås.9 panhode Mutter flens DIN 696 M6-8 EZ Brikke låse Skrue DIN 799 Mx35-.9 senkehode Mutter lås DIN 985 M-8 EZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

28 Slaps komplett K Reservedeler / Spare parts

29 Reservedeler / Spare Parts Slaps komplett K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Sett slapseenhet K-70 3,4 formontert Sett hydraulik slaps K TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

30 Sett slapseenhet K-70 3,4 formontert Reservedeler / Spare parts

31 Reservedeler / Spare Parts Sett slapseenhet K-70 3,4 formontert Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Løfter skjær K-70 F.3400 SLAPS Holder skjær slaps 80x Holder skjær slaps F.80x Feste stang K70 slaps 00 std Jern klem 80x35 skjær slaps Distanse fjær slaps K Klammer fjær slaps K Fjær blad 39,5xx Skjær slaps 80x35x Skjær slaps 80x35x Jern klem 80x540 skjær slaps Ledd slaps K Skrue sekskant DIN 93 M6x VZ Skrue sekskant DIN 93 M6x VZ Skrue sekskant DIN 93 M0x55-8,8 VZ Skrue sekskant DIN 93 M8x40 A Skrue sekskant DIN 93 M6x VZ Mutter lås DIN 985 M6-8 EZ Mutter lås DIN 980 M6-8 VZ Mutter lås DIN 985 M0 A Mutter lås DIN 985 M8 A Mutter lås DIN 985 M6 A Skive spreng DIN7 6mm VZ Skive DIN 5 7 Vz Skive DIN 5 0,5 Vz Skive DIN 5 8,4 VZ Skive DIN 5 6,4 VZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

32 Slaps komplett K Reservedeler / Spare parts

33 Reservedeler / Spare Parts Slaps komplett K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Sett slapseenhet K-70 3,7 formontert Sett hydraulik slaps K TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

34 Reservedeler / Spare parts Sett slapseenhet K-70 3,7 formontert

35 Reservedeler / Spare Parts Sett slapseenhet K-70 3,7 formontert Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Løfter skjær K-70 F.3700 Slaps Holder skjær slaps 80x Feste stang K70 slaps 00 std Distanse fjær slaps K Klammer fjær slaps K Fjær blad 39,5xx Skjær slaps 80x35x Jern klem 80x540 skjær slaps Ledd slaps K Skrue sekskant DIN 93 M6x VZ Skrue sekskant DIN 93 M6x VZ Skrue sekskant DIN 93 M0x55-8,8 VZ Skrue sekskant DIN 93 M8x40 A Skrue sekskant DIN 93 M6x VZ Mutter lås DIN 985 M6-8 EZ Mutter lås DIN 980 M6-8 VZ Mutter lås DIN 985 M0 A Mutter lås DIN 985 M8 A Mutter lås DIN 985 M6 A Skive spreng DIN7 6mm VZ Skive DIN 5 7 Vz Skive DIN 5 0,5 Vz Skive DIN 5 8,4 VZ Skive DIN 5 6,4 VZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

36 Sett hydraulik slaps K Reservedeler / Spare parts

37 Reservedeler / Spare Parts Sett hydraulik slaps K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Ventilblokk komplett K-70 slaps Kabel for slapseventil K Akkumulator HBE Sylinder 40x0x Bolt sylinder slaps K Klammer over ø4x30 mm Plate gummi 6x35x Plate topp * Klembakke * Nippel ansats 3/8"x3/8" Nippel ansats /4"x3/8" Nippel ansats 3/8"x3/4" T-stykke /4" utvendig T-stykke 3/8" ut-/ut-/innvendig gjenger Pakning ring stål gummi 3/4" Pakning ring stål gummi 3/8" Pakning ring stål gummi M Skrue sekskant DIN 933 M8x5-8.8 EZ Skive DIN 5 8,4 EZ Mutter lås DIN 985 M8-8 EZ Slange hydraulikk /4"x Slange hydraulikk /4"x Slange hydraulikk /4"x Slange hydraulikk /4"x Bolt banjo M6x Slange hydraulikk /4"x Slange hydraulikk /4"x Slange hydraulikk /4"x Slange hydraulikk 3/8"x Slange hydraulikk 3/8"x Skrue sekskant DIN 93 M6x EZ Skrue sekskant DIN 93 M6x EZ Mutter lås DIN 985 M6 A Skive DIN 5 6,4 EZ Splint kløfte 8x40 DIN Boks styre med kabel V/U-plog TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

38 Ventilblokk komplett K-70 slaps Reservedeler / Spare parts

39 Reservedeler / Spare Parts Ventilblokk komplett K-70 slaps Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Ventilblokk slaps tom slaps K Ventilpatron EMDV08-N-C Spole 4 V Command 084-4VDC-064 m./kjølekappe EMDV serie Ventil Struptilbakeventil FCVL08-N-S-0-FF Ventil strupe NFCV08-N-K Manometer 0-00 bar Nippel ansats /4" utv x/4" svivel Dyse 0,8 mm M8x Plugg /4"BSP innvendig sekskant med pakning Pakning ring stål gummi /4" Plugg M0x Innvendig 6-kant m/pakning TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

40 Reservedeler / Spare parts Sett hydraulikk sving K A

41 Reservedeler / Spare Parts Sett hydraulikk sving K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Sylinder 70x45x Ventil overtrykk K-blad T-stykke 3/8" ut-/inn-/utvendig gjenger Skrue sekskant DIN 93 M6x EZ Mutter lås DIN 985 M6 A Skive DIN 5 6,4 EZ Nippel ansats /"x3/8" Nippel ansats 3/8"x3/8" Albu 90 GR 3/8"utv3/8"svivel Pakning ring stål gummi 3/8" Pakning ring stål gummi /" Bolt 35x30 (55) Splint kløfte 8x50 DIN Slange hydraulikk 3/8"x Slange hydraulikk 3/8"x000 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

42 Fjersett m/ skjerholder fott K-70 Reservedeler / Spare parts

43 Reservedeler / Spare Parts Fjersett m/ skjerholder fott K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Holder skjær ' K Fjærbolt K Bolt fjærbolt Pute gummi NS.75 shore Arm fjær K Ledd holder skjær K Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Mutter lås DIN 985 M0-8 EZ Mutter lås DIN 985 M4-8 EZ Skive plast 80x6x Skive 5x75x Skive 5x80x3 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

44 Fjersett m/ skjerholder 3 fott K-70 Reservedeler / Spare parts

45 Reservedeler / Spare Parts Fjersett m/ skjerholder 3 fott K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Holder skjær 3' K Fjærbolt K Bolt fjærbolt Pute gummi NS.75 shore Arm fjær K Ledd holder skjær K Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Mutter lås DIN 985 M0-8 EZ Mutter lås DIN 985 M4-8 EZ Skive plast 80x6x Skive 5x75x Skive 5x80x3 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

46 Reservedeler / Spare parts Anslag K

47 Reservedeler / Spare Parts Anslag K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Anslagsplate K Gummi anslag K Skrue M0x65 umbraco senkehode Mutter sekskant DIN 934 M0-8 EZ Mutter lås DIN 985 M0-8 EZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

48 Reservedeler / Spare parts Lys K

49 Reservedeler / Spare Parts Lys K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Lykt markering uten diode 95 mm med glass gummiarm Kontakt 7-polet DIN ISO Skrue sekskant DIN 933 M6x5-8.8 EZ Mutter lås DIN 985 M6-8 EZ Klammer kabel 6 mm DIN Kabel skjøte DIN ISO Mutter lås DIN 985 M5-8 EZ Skive DIN 5 5,3 EZ Bakke klem enkel Ø Plate topp enkel Ø Rør for ledning K Plate topp * Klembakke * ,7 Kabel Ølflex 0 x Skrue sekskant DIN 93 M6x EZ Skrue sekskant DIN 93 M8x EZ Skive DIN 5 6,4 VZ ,5 Rør VEM NW0/50 Polyflex rillerør 0 mm ADR Skrue sylindrisk hode DIN 9 M5x35-.9 S TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

50 Sliteelement side K-70 Reservedeler / Spare parts 3 4

51 Reservedeler / Spare Parts Sliteelement autovern K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Sliteelement side K70 4 hull Skrue DIN 799 M6x50-.9 senkehode Mutter lås DIN 985 M6-8 EZ Skive DIN 5 7 EZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

52 Mellomramme lang K-70 Reservedeler / Spare parts

53 Reservedeler / Spare Parts Mellomramme lang K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Ramme mellom K Bolt hoved topp K Bolt hoved bunn K Pute gummi NS.75 shore Skrue sekskantdin 93 M4x EZ Mutter lås DIN 985 M4-8 EZ Skive DIN 5 5 EZ Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Mutter lås DIN 985 M0-8 EZ Nippel smøre A M8* DIN 74 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

54 Mellomramme Kort K-70 Reservedeler / Spare parts

55 Reservedeler / Spare Parts Mellomramme Kort K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Ramme mellom K kort Bolt hoved topp K Bolt hoved bunn K Pute gummi NS.75 shore Skrue sekskantdin 93 M4x EZ Mutter lås DIN 985 M4-8 EZ Skive DIN 5 5 EZ Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Mutter lås DIN 985 M0-8 EZ Nippel smøre A M8* DIN 74 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

56 Reservedeler / Spare parts Frontrammesett K

57 Reservedeler / Spare Parts Frontrammesett K Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Ramme front K70 mod Bein støtte K-70 plog Bøssing ekspander ø30/38x Skrue M30x80 for pendleplate Skrue M30x30 for pendleplate Mutter krone DIN M Distanse hylse ø30,5/40x Skive 3/70x Splint kløfte 6,3x56 DIN Splint hårnål 4mm Nippel smøre A M8* DIN Bolt Ø6 lås støttebein Skrue sekskant DIN 93 M8x EZ Mutter lås DIN 985 M8-8 EZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

58 Reservedeler / Spare parts Hjul K-70 kort type fra

59 Reservedeler / Spare Parts Hjul K-70 kort type fra Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Feste hjul kort K 70 fra Gaffel hjul K-70 kort type Innerrør hjul K-70 kort Foring 40/50x40 tinnbronse Nav 359 GV 80 ø Hjul 5/75 med felg, uten nav Skjerm plast hjul K70- fra Skrue M 30 x L= Ring støtte Boss stilleskrue Håndtak stilleskrue Fjærfeste for kort hjulgaffel K Fjær strekk 6x3.5x Fjærkrok stilleskrue Skrue sekskant DIN 933 M8x5-8.8 EZ Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Skrue sekskant DIN 933 M6x EZ Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Skive DIN 90 8,4 EZ Skive 0,5 DIN 5 EZ Skive 7 DIN 5 EZ Skive DIN 5 EZ Skive 6x50x Mutter lås DIN 985 M8-8 EZ Mutter lås DIN 985 M0-8 EZ Mutter lås DIN 985 M6-8 EZ Mutter lås DIN 985 M0-8 EZ Mutter krone DIN M Nippel smøre A M8* DIN Stift spenn 5*3 DIN Sjakkel 6 mm Kjetting 3 mm L = Krok S 4x35 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 0 E-post: Bank:

60 Reservedeler / Spare parts Hjul K-70 slaps fra

61 Reservedeler / Spare Parts Hjul K-70 slaps fra Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Feste hjul K-70 fra Gaffel hjul K-70 kort type Innerrør hjul K-70 kort Foring 40/50x40 tinnbronse Nav 359 GV 80 ø Hjul 5/75 med felg, uten nav Skjerm plast hjul K70- fra Skrue M 30 x L= Ring støtte Boss stilleskrue Håndtak stilleskrue Fjær strekk 6x3.5x Fjærkrok stilleskrue Skrue M8x5 øye Skrue sekskant DIN 933 M8x5-8.8 EZ Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Skrue sekskant DIN 933 M6x EZ Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Skive 8,4 DIN 5 EZ Skive DIN 90 8,4 EZ 3430 Skive 0,5 DIN 5 EZ Skive 7 DIN 5 EZ Skive DIN 5 EZ Skive 6x50x Mutter sekskant DIN 934 M8-8EZ Mutter lås DIN 985 M8-8 EZ Mutter lås DIN 985 M0-8 EZ Mutter lås DIN 985 M6-8 EZ Mutter lås DIN 985 M0-8 EZ Mutter krone DIN M Nippel smøre A M8* DIN Stift spenn 5*3 DIN Sjakkel 6 mm Kjetting 3 mm L = Krok S 4x35 TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 0 E-post: Bank:

62 Tallerkensett K70 rett 300 x 30 Reservedeler / Spare parts

63 Reservedeler / Spare Parts Tallerkensett K70 rett 300 x Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Rør ytre feste tallerken Rør inner feste tallerken Feste tallerken hardmetall firkantboss Ring støtte Skrue M 30 x L= Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Skive DIN 5 0,5 EZ Mutter lås DIN 985 M0-8 EZ Håndtak stilleskrue Nippel smøre A M8* DIN Fjær strekk 6x3.5x Krok fjær skrue still Kule sete Tallerken 300x Boss skrue still Skrue sylindrisk hode DIN 9 M0x00-.9 S Skive DIN 5 7 EZ Mutter lås DIN 985 M6-8 EZ Skrue sekskant DIN 933 M6x EZ Skrue sekskant DIN 933 M6x EZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

64 Tallerkensett K70 hardmetall rett Reservedeler / Spare parts

65 Reservedeler / Spare Parts Tallerkensett K70 hardmetall rett Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Rør ytre feste tallerken Rør inner feste tallerken Feste tallerken hardmetall firkantboss Ring støtte Skrue M 30 x L= Skrue sekskant DIN 93 M0x EZ Skive DIN 5 0,5 EZ Mutter lås DIN 985 M0-8 EZ Håndtak stilleskrue Nippel smøre A M8* DIN Fjær strekk 6x3.5x Krok fjær skrue still Kule sete Tallerken hardmetall SANCIK Boss skrue still Skrue sylindrisk hode DIN 9 M0x00-.9 S Skrue M6x55 lås.9 panhode Mutter lås DIN 985 M6-8 EZ Skive DIN 5 7 EZ Skrue sekskant DIN 933 M6x EZ TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

66 Reservedeler / Spare parts Parallellogram 98 med demping

67 Reservedeler / Spare Parts Parallellogram 98 med demping Side av Pos. Part number Qty. Beskrivelse / Description Ramme horisontal løse foringer Ramme vertikal uten foringer Strekkfisk c-c min. 530 mm Sylinder 63x40x Bolt hengsle klemlengde 70 mm Bolt hengsle klemlengde 60 mm Bolt hengsle klemlengde 80mm Skive DIN 5 5 EZ Mutter krone DIN M Stift spenn 5*3 DIN Sjakkel 5/8" HSM 3,5 T SWL Stropp løfte rundsling tonn SWL lengde 380 mm Skrue sekskant DIN 933 M4x0-8.8 EZ Mutter sekskant DIN 934 M4-8 EZ Foring 30/60x38 gummi/stål Bøssing ekspander ø30/38x Nøkkel kombi NV 60 - ø Dekal "FARE 98 P.GRAM" Dekal "MONTER ALLTID" Pakning ring stål gummi 3/8" Nippel ansats 3/8"x3/8" T-stykke 3/8" ut-/ut-/innvendig gjenger Slange hydraulikk 3/8"x685mm Slange hydraulikk 3/8"x500mm Løkke kobling 3, tonn TELLEFSDAL A.S Fiane, 4993 SUNDEBRU Tlf: Web: Foretaksnr: MVA Fax: / 58 E-post: Bank:

M70-4000 / M70S-4000. Reservedeler / Spare parts

M70-4000 / M70S-4000. Reservedeler / Spare parts Innholdsfortegnelse M70-000 / M70S-000 Reservedeler / Spare parts Set number Beskrivelse / Description 58000 Hoveddeler 5090085 Parallellogram 5070085 Hydraulikk parallellogram 509008 Mellomramme med pendleplate

Detaljer

U-plog LS Fester og hydraulikk 3700/4000/4300/4600/4900/5500

U-plog LS Fester og hydraulikk 3700/4000/4300/4600/4900/5500 Innholdsfortegnels U-plog LS Fester og hydraulikk 3700/4000/4300/4600/4900/5500 Reservedeler / Spare parts Set number Beskrivelse / Description 35000118 HK-feste fronthydraulikk HMV 35000190 HK-pendleramme

Detaljer

D70/K70/K70S kombinasjonsplog D70/K70/K70S Combination plow Reservedelsliste / Spare parts # 1

D70/K70/K70S kombinasjonsplog D70/K70/K70S Combination plow Reservedelsliste / Spare parts # 1 Innhold / Index D70/K70/K70S kombinasjonsplog D70/K70/K70S Combination plow Reservedelsliste / Spare parts # 1 Set number Beskrivelse Description 35090034 K70 3100 Hoveddeler K70 3100 Main parts 35070019

Detaljer

V-plog VPL / V-plow VPL 15/18/21/24/27/30 Reservedelsliste / Spare parts

V-plog VPL / V-plow VPL 15/18/21/24/27/30 Reservedelsliste / Spare parts Innhold / Index V-plog VPL / V-plow VPL 15/18/21/24/27/30 Reservedelsliste / Spare parts Set number Beskrivelse Description 35025012 Hoveddeler VPL 15 Main parts VPL 15 35025022 Skjær sett VPL 15 Cutting

Detaljer

U-plog H2 4600 / 5200 / 5800 / 6100 / 6700 / 7300. Reservedeler / Spare parts

U-plog H2 4600 / 5200 / 5800 / 6100 / 6700 / 7300. Reservedeler / Spare parts Innholdsfortegnelse U-plog H2 4600 / 5200 / 5800 / 6100 / 6700 / 7300 Reservedeler / Spare parts Set number Beskrivelse / Description 35094600 U-4600 H2 Hoveddeler 350205 U-4600 H2 Slitestål std. 35020244

Detaljer

V90-2800 / 3200 / 3700 / 4000 Reservedelsliste / Spare parts

V90-2800 / 3200 / 3700 / 4000 Reservedelsliste / Spare parts Innhold / Index V90-2800 / 3200 / 3700 / 4000 Reservedelsliste / Spare parts Set number Beskrivelse Description 35840013 Hoveddeler V90-2800 Main parts V90-2800 35840016 Lys komplett V90-2800 Light kit

Detaljer

Høvelskjær lastebil LS-3500 F. Reservedeler / Spare parts

Høvelskjær lastebil LS-3500 F. Reservedeler / Spare parts Innholdsfortegnelse Høvelskjær lastebil LS-300 F Reservedeler / Spare parts Set number Beskrivelse / Description 3830000 Hovedblad med utskyt 3830009 Rammefester 308018 Hydraulikksentral 307200 Hydraulikksett

Detaljer

Høvelskjær lastebil LS-3500 F HØVELSKJÆR MONTERINGSANVISNING. Vi får det til! www.tellefsdal.no 08.2013 34980007

Høvelskjær lastebil LS-3500 F HØVELSKJÆR MONTERINGSANVISNING. Vi får det til! www.tellefsdal.no 08.2013 34980007 Høvelskjær lastebil LS-3500 F HØVELSKJÆR MONTERINGSANVISNING Vi får det til! www.tellefsdal.no 08.2013 34980007 1 Monteringsanvisning TELLEFSDAL AS Fiane 4993 Sundebru Telefon 37 11 92 00 post@tellefsdal.no

Detaljer

Rørdeler 316 L (5) (20.12.06)

Rørdeler 316 L (5) (20.12.06) Rørdeler (5) (20.12.06) Rørdeler i kvalitet, som til en hver tid er lagervare hos oss. Ring oss for prisinformasjon, samt forespørsler på andre dimensjoner enn det som er oppgitt i tabellen. Tekniske data

Detaljer

Agromet dumperhenger T-623

Agromet dumperhenger T-623 Agromet Norge AS Stasjonsveien 74 N-375 RAMNES Tlf. +47 33 30 66 00 Fax. +47 33 30 66 0 e-post: post@agromet.no WEB: www.agromet.no Agromet dumperhenger T-63 Reservedelskatalog versjon 03 Reservedelskatalog

Detaljer

Gratangen Mekaniske Industri AS Adresse: Telefon: Telefax: E-post: Hellarbogen, 9470 GRATANGEN +47 770 20730 +47 770 20720 postmottak@gmi-as.

Gratangen Mekaniske Industri AS Adresse: Telefon: Telefax: E-post: Hellarbogen, 9470 GRATANGEN +47 770 20730 +47 770 20720 postmottak@gmi-as. 19 13.0 Reservedelsliste for kommunalblad, type KBL; Deletegning Kommunalblad, plogblad- og skjærutrustning Art.nr. KBL KBL KBL Benevnelse Description Part.no. 300 330 360 1-3 101801 1 1 1 Plogblad, 300-330

Detaljer

Orkel S 2420. Snøfreser. Orkel AS N -7320 FANNREM. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 60516001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling!

Orkel S 2420. Snøfreser. Orkel AS N -7320 FANNREM. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 60516001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Orkel S 2420 Snøfreser ( N ) Deleliste Fra serienr.: # 60516001 +(N) Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Orkel AS N -7320 FANNREM Instruksjoner for delebestillinger Delene i figurene er merket med

Detaljer

Gruppe: 125-2- Utgave: 1.2006

Gruppe: 125-2- Utgave: 1.2006 1 Gruppe: 125-2- Utgave: 1.2006 Serienummer: f.o.m. 05001 t.o.m. 08003 Side 2-3 Side 4-5 Side 6-7 Side 8-9 Side 10-13 Utkastervifte Innmaterskrue Skrog med Gearkasse Utkastertut Lagringer og med lagringer

Detaljer

Bailey 16T & 18T proff Dumper tilhenger. Stander SPESIFIKASJON proff Dumper tilhenger

Bailey 16T & 18T proff Dumper tilhenger. Stander SPESIFIKASJON proff Dumper tilhenger ARVID GIMRE AS Vigdelsvegen 539 / 4054 TJELTA, NORWAY org. nr: 989 203 290 MVA konto nr: 3206 20 34407 telefon: +47 51 65 44 86 faks: +47 51 65 20 47 mobil: +47 928 04 448 e-post: arvid@gimre.no www.gimre.no

Detaljer

VM420 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 12131 t.o.m. 12140. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no

VM420 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 12131 t.o.m. 12140. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no VM420 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 12131 t.o.m. 12140 Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no Serienummer: 12131-12140 2 Innholdsfortegnelse 41208001 MASKINSTATIV MED VENTILER... 4

Detaljer

Agromet dumperhenger T-041/KO, KN

Agromet dumperhenger T-041/KO, KN Agromet Norge AS Stasjonsveien 7 N-75 RAMNES Tlf. +7 0 00 Fax. +7 0 0 e-post: post@agromet.no WEB: www.agromet.no Agromet dumperhenger T-0/KO, KN Reservedelskatalog versjon 0 Chassis nr: T0KO00 Reg nr:

Detaljer

EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE

EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE Siloklubbe Siloklype 4-armer 65cm Grasklype 4-armer 92cm Siloklype 6-armer 79cm (for kuttet masse) El.hydraulisk grabb MONTERING BRUK VEDLIKEHOLD RESERVEDELER

Detaljer

(OJtkee) O/lJcet, RESERVEDELER. lop køalilel ORKELGJØDSELVOGN GV 4000-6000 DELELISTE FOR G~DNNES MEK.VERKSTED NS N-7320 FANNREM

(OJtkee) O/lJcet, RESERVEDELER. lop køalilel ORKELGJØDSELVOGN GV 4000-6000 DELELISTE FOR G~DNNES MEK.VERKSTED NS N-7320 FANNREM U'!'UAvr; 1-91 (OJtkee) lop køalilel DELELISTE FOR ORKELGJØDSELVOGN GV 4000-6000 O/lJcet, Ved bestillinger er det vanligvis tilstrekkelig bare å oppgi delen I s nummer. Hvis bestilleren imidlertid er i

Detaljer

B5 Bolt Ø=30 mm Rustfritt stål 316 Hull i Glass 18 20 mm Bakstykke gjenget på bolten. 8 mm 15 mm

B5 Bolt Ø=30 mm Rustfritt stål 316 Hull i Glass 18 20 mm Bakstykke gjenget på bolten. 8 mm 15 mm Bolter B5 Bolt Ø=30 mm Hull i Glass 18 20 mm Bakstykke gjenget på bolten 8 mm bolt 30 mm 8 mm 15 mm B6 Bolt Ø=30 mm Hull i Glass 18 20 mm 8 mm bolt 30 mm 8 mm 15 mm B6-30 Bolt Ø=30 mm Hull i Glass 18 20

Detaljer

Agromet dumperhenger T-041/K

Agromet dumperhenger T-041/K Agromet Norge AS Stasjonsveien 74 N-3175 RAMNES Tlf. +47 33 30 66 00 Fax. +47 33 30 66 10 e-post: post@agromet.no WEB: www.agromet.no Agromet dumperhenger T-041/K Reservedelskatalog Chassis nr: T041K130000

Detaljer

Forskruninger Innholdsfortegnelse

Forskruninger Innholdsfortegnelse Forskruninger Innholdsfortegnelse Raufoss forskruvninger... 3 Overgang push-in kobling... 4 Overgang push-in tube sealing plug... 5 Overgang push-in med 24 grader kon... 5 Rørskjøt... 5 Gjennomføring P5

Detaljer

Reservedelskatalog DUUN. Totrinnsfres TF256. Serienummer: f.o.m. 07001

Reservedelskatalog DUUN. Totrinnsfres TF256. Serienummer: f.o.m. 07001 Totrinnsfres TF5 Gruppe: 5-- Utgave:.00 Serienummer: f.o.m. 0700 Side - Utkastervifte Lagringer og kjede Side -5 Side -7 Innmaterskrue Skrog med med lagringer trepunktfeste og kjede Side - Tilbehør Side

Detaljer

Agromet dumperhenger T-041/K

Agromet dumperhenger T-041/K Agromet Norge AS Stasjonsveien 74 N-3175 RAMNES Tlf. +47 33 30 66 00 Fax. +47 33 30 66 10 e-post: post@agromet.no WEB: www.agromet.no Agromet dumperhenger T-041/K Reservedelskatalog Chassis nr: T041K130000

Detaljer

ProFlex as Damsgårdsveien 100, 5058 Bergen Postboks 21 Laksevåg, 5847 Bergen Tlf.: 55 51 33 30 / Fax: 55 51 33 31

ProFlex as Damsgårdsveien 100, 5058 Bergen Postboks 21 Laksevåg, 5847 Bergen Tlf.: 55 51 33 30 / Fax: 55 51 33 31 armatur kuplinger Innholdsfortegnelse armatur / Kuplinger kuplinger Side nippel Utv.gj. Messing 17 kupling Innv.gj. Messing 17179 nippel Utv.gj. Forniklet messing 179 kupl. Innv.gj. 90º Forn. messing 179

Detaljer

c JUæe) . t6p køalilel. ORKEl [3;:JONNES O~ RESERVEDELER t[;j;:jcnnes MEK.VERKSTED NS N-7320 FANNREM DELELISTE FOR T615 plan 210x400,u/.

c JUæe) . t6p køalilel. ORKEl [3;:JONNES O~ RESERVEDELER t[;j;:jcnnes MEK.VERKSTED NS N-7320 FANNREM DELELISTE FOR T615 plan 210x400,u/. c JUæe). t6p køalilel. l DELELISTE FOR ORKEl T RAK TOR T I L HEN G E R E T615 plan 10x400,u/.brems O~ RESERVEDELER Ved bestillinger er det vanligvis tilstrekkelig bare å oppgi delens nummer. Hvis bestilleren

Detaljer

HYDRAULISK STYRING for outboard motorer. SP150 Art.Nr 70600. Installasjon

HYDRAULISK STYRING for outboard motorer. SP150 Art.Nr 70600. Installasjon HYDRAULISK STYRING for outboard motorer SP150 Art.Nr 70600 Installasjon STEERING-POWER Page 1 Version 2.0 2004 Tekniske spesifikasjoner Hydraulisk styring Art.Nr 70600: Sylinder: Art. Nr: 71600 Volum:

Detaljer

Nominell kapasitet (trygg belastning) Senket høyde Maksimal høyde

Nominell kapasitet (trygg belastning) Senket høyde Maksimal høyde BRUKSANVISNING 3 TONNS GARASJEJEKK LAV PROFIL Nominell kapasitet (trygg belastning) Senket høyde Maksimal høyde Maksimalt 2500 kg 85mm 455mm Løfting av jekken 1. Sørg for at jekken og kjøretøyet står på

Detaljer

Tlf: 41 40 38 99 Fax: 66 89 21 01

Tlf: 41 40 38 99 Fax: 66 89 21 01 20 10 1002S SLANGESOKKEL. 2/3. BSP STÅL kr - 20 10 1002S0404 SL.SOKKEL 1002S 1/4"X 1/4" kr 43,50 20 10 1002S0406 SL.SOKKEL 1002S 1/4"X 3/8" kr 30,40 20 10 1002S0504 SL.SOKKEL 1002S 5/16"X 1/4" kr 25,30

Detaljer

KAPITTEL 7:1 ANSATSER ANSATSER 7:1

KAPITTEL 7:1 ANSATSER ANSATSER 7:1 ANSATSER 7:1 476 PRODUKTKATALOG 2012 HYDROSCAND ANSATSER OG OVERGANGER INNHOLD ANSATSER SIDE Hydroscand lagerfører Norges største sortiment av ansatsnipler til forskjellige applikasjoner. Våre ansatsnipler

Detaljer

MONTERINGS- OG BRUKSANVISNING ABILICA WINFIT. Art. 555 013

MONTERINGS- OG BRUKSANVISNING ABILICA WINFIT. Art. 555 013 MONTERINGS- OG BRUKSANVISNING ABILICA WINFIT Art. 555 013 OVERSIKT OVER DELER DELELISTE Nr Beskrivelse Antall 1 Sete 1 2 Setebolt 1 3 Plastikk deksel for vertikal setejustering 1 4 Firkantdeksel for vertikal

Detaljer

SYKKELTILHENGER. Manual Vennligst oppbevar denne manualen på en trygg plass. Ved videresalg bør den legges ved.

SYKKELTILHENGER. Manual Vennligst oppbevar denne manualen på en trygg plass. Ved videresalg bør den legges ved. SYKKELTILHENGER Manual Vennligst oppbevar denne manualen på en trygg plass. Ved videresalg bør den legges ved. Produktstørrelse: L136cm x B81cm x H86cm Produktvekt: 8,2Kg Før montering Les nøye gjennom

Detaljer

Bruks- og monteringsanvisning Multi Gym. Art No. 722 210

Bruks- og monteringsanvisning Multi Gym. Art No. 722 210 Bruks- og monteringsanvisning Multi Gym Art No. 722 210 VIKTIG SIKKERHETSINFORMASJON Forholdsregler Apparatet bør oppbevares utilgjengelig for barn. Apparatet bør kun brukes av en person av gangen. Dersom

Detaljer

EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE

EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE Siloklype 4-armer 65cm Grasklype 4-armer 92cm Siloklype 6-armer 79cm (for kuttet masse) Siloklubbe El.hydraulisk grabb Bruk Montering Vedlikehold Delelister Samsvarserklæring

Detaljer

Reservedelsliste Orket GP1200 = '-', Hydraulisk nett/plast-binding (mod. fra 1993). ",

Reservedelsliste Orket GP1200 = '-', Hydraulisk nett/plast-binding (mod. fra 1993). , \ Reservedelsliste Orket GP1200 = '-', Hydraulisk nett/plast-binding (mod. fra 1993). ", J o o I~I~O~ o '{~ ~ Sl{ ~7-1hy..1"""'}... ",~"'''~ i OAJca RESERVEDELER Tilh. ORKEL GP 1200 NETT/PLASTBINDING.

Detaljer

KHO -M og PHO -M -DØRER

KHO -M og PHO -M -DØRER 2 (7) 1. DØRER MED TERSKEL, MONTASJE MÅL Y Horisontal smyg for lys åpning ø 5,5 x 38 VAK B X X Terskelplate A Y Vertikalt smyg av lys åpning VAL Wronic ø 4,2 x 25 Fonsterknings plate Popnagle ø 3,2 x 8

Detaljer

MONTERINGS- OCH BRUKSANVISNING ABILICA WINFIT. Art. 555 013

MONTERINGS- OCH BRUKSANVISNING ABILICA WINFIT. Art. 555 013 MONTERINGS- OCH BRUKSANVISNING ABILICA WINFIT Art. 555 013 ÖVERSIKT ÖVER DELAR 2 DELLISTA Nr Beskrivning Antal 1 Säte 1 2 Sätebolt 1 3 Plast kåpa för vertikal sätejustering 1 4 Fyrkantskåpa för vertikal

Detaljer

VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 140001. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no

VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 140001. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 140001 Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no Innholdsfortegnelse Serienummer: 140001-2 INNHOLDSFORTEGNELSE... 2 25128001 SKROG... 4 25128002 UTKASTERVIFTE...

Detaljer

KAPITTEL 7:2 ANSATSER LAVTRYKK ANSATSER LAVTRYKK 7:2

KAPITTEL 7:2 ANSATSER LAVTRYKK ANSATSER LAVTRYKK 7:2 ANSATSER LAVTRYKK 7:2 500 PRODUKTKATALOG 2012 HYDROSCAND ANSATSER LAVTRYKK INNHOLD ANSATSER LAVTRYKK SIDE 5070 rett ansats 496 5076 muffe 496 5073 T-muffe 496 5089 kryss 497 5077 plugg med sekskant 497

Detaljer

STERING POWER MANUAL STEERING POWER STEMER FRA MONTERINGS OG BRUKER VEILEDNING

STERING POWER MANUAL STEERING POWER STEMER FRA MONTERINGS OG BRUKER VEILEDNING STEERING POWER HYDRAULISKE STYRESYSTEMER STEMER FRA MONTERINGS OG BRUKER VEILEDNING 1 MONTERING AV SYLINDER. For ror: Sylinderen skal monteres på en sterk og stabil flate, på skroget eller en brakett som

Detaljer

VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 120001 t.o.m. 140000. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no

VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 120001 t.o.m. 140000. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 120001 t.o.m. 140000 Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no Innholdsfortegnelse Serienummer: 120001-140000 2 INNHOLDSFORTEGNELSE... 2 25128001 SKROG...

Detaljer

Bailey 8T & 10T proff Dumper tilhenger lav bygget Leveres også som 1 AKS (406x120 Commercial High Speed Axle)

Bailey 8T & 10T proff Dumper tilhenger lav bygget Leveres også som 1 AKS (406x120 Commercial High Speed Axle) ARVID GIMRE AS Vigdelsvegen 539 / 4054 TJELTA, NORWAY org. nr: 989 203 290 MVA konto nr: 3206 20 34407 telefon: +47 51 65 44 86 faks: +47 51 65 20 47 mobil: +47 928 04 448 e-post: arvid@gimre.no www.gimre.no

Detaljer

Iveco Trakker. for tøffe oppgaver og dårlige veier. alt under ett tak!

Iveco Trakker. for tøffe oppgaver og dårlige veier. alt under ett tak! Iveco Trakker for tøffe oppgaver og dårlige veier alt under ett tak! Svanemerket trykksak fra Wera as, lisensnr. 241 711, 81829 Tekniske spesifikasjoner Egenskaper: Anleggsbil konstruert for tøffe oppgaver

Detaljer

FASADESTIGE. Stige. Skjøtesett. Konsollpar. Forsterkning av fasadestige. Opphengsbeslag. 2 www.weland.no Tlf: 46 93 91 00. Art.nr.

FASADESTIGE. Stige. Skjøtesett. Konsollpar. Forsterkning av fasadestige. Opphengsbeslag. 2 www.weland.no Tlf: 46 93 91 00. Art.nr. Fasadestiger FASADESTIGE Lett stige med god stabilitet. Trinnpinnen er profilert for å gi økt sklisikring og er flatet ut både inn- og utvendig for dobbel sikkerhet. Utførelse i henhold til SS 83 13 40

Detaljer

Ludvig MONTERINGSANVISNING 1 MONTERING AV VEGGFESTENE. Standardfester MÅLTABELL. Compakt Integra (MCI) Plan front (MCP) og (MCPI) Standard (M)

Ludvig MONTERINGSANVISNING 1 MONTERING AV VEGGFESTENE. Standardfester MÅLTABELL. Compakt Integra (MCI) Plan front (MCP) og (MCPI) Standard (M) MONTERINGSANVISNING Ludvig Standard (M) Compakt (MC) Compakt Integra (MCI) Plan front (MCP) og (MCPI) 1 MONTERING AV VEGGFESTENE Radiatorene monteres på veggen med veggfester som griper over radiatorens

Detaljer

D70/K70/K70S kombinasjonsplog D70/K70/K70S Combination plow Reservedelsliste / Spare parts # 1

D70/K70/K70S kombinasjonsplog D70/K70/K70S Combination plow Reservedelsliste / Spare parts # 1 Innhold / Index D70/K70/K70S kombinasjonsplog D70/K70/K70S Combination plow Reservedelsliste / Spare parts # 1 Set number Beskrivelse Description 35090034 K70 3100 Hoveddeler K70 3100 Main parts 35070019

Detaljer

(Olllæf,) O/lkd, RESERVEDELER. k"alikl ORKEL I~,. G;:JCNNES MEK.VERKSTED AlS N 7320 FANNREM FOR DELELISTE. T61 P plan 2'10 x 400

(Olllæf,) O/lkd, RESERVEDELER. kalikl ORKEL I~,. G;:JCNNES MEK.VERKSTED AlS N 7320 FANNREM FOR DELELISTE. T61 P plan 2'10 x 400 side,. 151 (Olllæf,) ~,. k"alikl DELELSTE FOR ORKEL T RAK TOR T L HEN,G E R E T61 P plan '10 x 400 m/brems O/lkd, Ved bestillinger er det vanligvis tilstrekkelig bare å oppgi delens nummer. Hvis bestilleren

Detaljer

Monteringsanvisning For RT-9909 og RT-9911

Monteringsanvisning For RT-9909 og RT-9911 Monteringsanvisning For RT-9909 og RT-9911-1 - Kjære bruker: Takk for at dere kjøpte dusjkabinett hos oss. For din sikkerhet, vær vennlig og les manualen nøye før montering og bruk av dusjkabinettet Innholdsfortegnelse:

Detaljer

Vare nr. VA Rør i rør, pex-a - 10 kg Enhet / Pall Forpakning

Vare nr. VA Rør i rør, pex-a - 10 kg Enhet / Pall Forpakning Varmtech Rør i rør system er basert på nordiske dimensjoner og vårt rør i rør er godkjent av Sintef Byggforsk med produktsertifikat nr. 1573 Det kreves ingen spesialverktøy for montering av systemet. Rask

Detaljer

Høytrykksfittings: BSP - NPT - MM - JIC - ORFS - JIS - Komatsu

Høytrykksfittings: BSP - NPT - MM - JIC - ORFS - JIS - Komatsu Høytrykksfittings: SP - NPT - MM - JIC - ORFS - JIS - Komatsu Tekniske data Side 395-403 SP / NPT / MM nipler Side Produktoversikt 404-405 SP - SP ansatsnipler 406- NPT - SP ansatsnipler NPT - NPT nipler

Detaljer

Reservedeler Prisliste 2015

Reservedeler Prisliste 2015 Kulekoblinger og tilbehør 1405 Kulekobling WW8-G Winterhoff 400 stk / pr.pall 309 800kg, passer på en 60mm bred firkanprofil 792 Kulekobling ZSK1300I Steelpress 500 stk / pr.pall 325 1300kg, passer på

Detaljer

V-plog VLS-2600 V2/VLS-2900 V2 V-plow VLS-2600 V2/VLS-2900 V2 Reservedelsliste / Spare parts

V-plog VLS-2600 V2/VLS-2900 V2 V-plow VLS-2600 V2/VLS-2900 V2 Reservedelsliste / Spare parts Innhold / Index V-plog VLS-2600 V2/VLS-2900 V2 V-plow VLS-2600 V2/VLS-2900 V2 Reservedelsliste / Spare parts Set number Beskrivelse Description 35090090 Hoveddeler VLS-2600 L2 Main parts VLS-2600 L2 35020221

Detaljer

monteringsanvisning Hyttedusj 90x70 (70x90)

monteringsanvisning Hyttedusj 90x70 (70x90) monteringsanvisning Hyttedusj 90x70 (70x90) - med fotpumpe og tank - med 12V pumpe og tank Hyttedusj 90 x 70 Delepakker Monteringsanvisningen for disse dusjene består av to deler: 1-1 1-2 1-3 Del 1 Tar

Detaljer

MONTERINGSANVISNING. Hyttedusj 80 x 80. med frontinngang. med trykktank 12 liter. med 12 volt pumpe og tank. med blandabatteri

MONTERINGSANVISNING. Hyttedusj 80 x 80. med frontinngang. med trykktank 12 liter. med 12 volt pumpe og tank. med blandabatteri MONTERINGSANVISNING Hyttedusj 80 x 80 med frontinngang med blandabatteri med trykktank 12 liter med 12 volt pumpe og tank Monteringsanvisningen for disse dusjene består av to deler: Del 1 Tar for seg alt

Detaljer

LAGERFØRTE PLAST- / NORMDETALJER

LAGERFØRTE PLAST- / NORMDETALJER LAGERFØRTE PLAST- / NORMDETALJER Otto Olsen AS Besøksadresse: Nesg. 19 2004 Lillestrøm Postadresse: Postboks 44 2001 Lillestrøm Tlf: 63 89 08 00 Faks: 63 89 08 99 post@oo.no OTTO OLSEN AS Otto Olsen ble

Detaljer

PRISLISTE MAGNET- OG DYNAMODELER

PRISLISTE MAGNET- OG DYNAMODELER Saga Næringspark, 2266 Arneberg Tlf. / fax: 62 95 15 39 Mobil: 480 29 529 E-mail : thomas.lindal@brednett.no PRISLISTE MAGNET- OG DYNAMODELER 2002 1 LUCAS K2F/ K2FC MAGNET: Lucasnr: Beskrivelse: DLnr:

Detaljer

Syrefast stål. Fjærbelastet. Dim: 75 x 57 x 10 mm. Art.nr. Vare- Pris beskrivelse 23807 Justerbar. 137,00 Syrefast stål. Art.nr. Varebeskrivelse Pris

Syrefast stål. Fjærbelastet. Dim: 75 x 57 x 10 mm. Art.nr. Vare- Pris beskrivelse 23807 Justerbar. 137,00 Syrefast stål. Art.nr. Varebeskrivelse Pris 2008 6.1 Dørkringer Fjærbelastet. Mål: 38 x 44 x 10 mm 17400 39,00 Fjærbelastet. Dim: 65 x 55 x 11 mm 17401 42,00 Fjærbelastet. Dim: 75 x 57 x 10 mm 17402 59,00 Polert messing. Dim: 74 x 54 x 8 mm 17403

Detaljer

Nav Hjulganger Deler. Vårt varelager skal dekke de fleste av dine reservedelsbehov. www.hydramek.no tlf. 928 04 999

Nav Hjulganger Deler. Vårt varelager skal dekke de fleste av dine reservedelsbehov. www.hydramek.no tlf. 928 04 999 Hjulganger Deler Gjennom ADR tilbyr vi et bredt produktspekter og funksjonelle tekniske løsninger. Med sitt konstante fokus på produktutvikling og nære samarbeid med kjøretøy og tilhengerprodusentene er

Detaljer

HYDRAULISK MOTORISERT KRAN BRUKSANVISNING

HYDRAULISK MOTORISERT KRAN BRUKSANVISNING HYDRAULISK MOTORISERT KRAN BRUKSANVISNING VIKTIG: DET ER VIKTIG AT DU HAR LEST OG FORSTÅTT DENNE BRUKSANVISNINGEN FØR DU TAR KRANEN I BRUK. SØRG ALLTID FOR Å BRUKE DENNE PÅ RIKTIG MÅTE, NOE SOM VIL FORHINDRE

Detaljer

MONTERINGSANVISNING. Hyttedusj 90x70 (70x90)

MONTERINGSANVISNING. Hyttedusj 90x70 (70x90) MONTERINGSANVISNING Hyttedusj 90x70 (70x90) - med fotpumpe og tank - med 12V pumpe og tank Hyttedusj 90 x 70 Monteringsanvisningen for disse dusjene består av to deler: Del 1 Tar for seg alt som er felles

Detaljer

Luftoperert tilhengerdrag Drag type 1995

Luftoperert tilhengerdrag Drag type 1995 4.00../ 4 Trako tilhengerdrag Luftoperert tilhengerdrag Drag type 995 Tlf: 6 06 35 00, www.morek.no 4.0../ 4 Trako tilhengerdrag Luftoperert tilhengerdrag 35-35- Automatdrag, 350-350mm, C/C00mm, 4x50mm

Detaljer

Optimavent 60/30 P/F Monteringsveiledning

Optimavent 60/30 P/F Monteringsveiledning Optimavent 60/30 P/F Monteringsveiledning Bestanddeler i komplett Optimavent 60/30 P/F: - Optimavent P / F-modell - ½ rør L = 1000 mm - ½ rør L = 1500 mm - Innblåsningsvifte type D - Hette Ø 1170 mm -

Detaljer

Delenr. Beskrivelse Antall 1 Trykkmåler 1 2 Nylonring 1 3 Løftearm 1

Delenr. Beskrivelse Antall 1 Trykkmåler 1 2 Nylonring 1 3 Løftearm 1 20-TONNS HYDRAULISK PRESSJEKK BRUKSANVISNING Vennligst les denne bruksanvisningen grundig før bruk. DELELISTE Delenr. Beskrivelse Antall 1 Trykkmåler 1 2 Nylonring 1 3 Løftearm 1 4 Låsemutter M6 1 5 Takket

Detaljer

DORMA ES 200. Mekanisk. Slagdørsautomatikk. Org. nr. NO 929 633 504 MVA

DORMA ES 200. Mekanisk. Slagdørsautomatikk. Org. nr. NO 929 633 504 MVA Slagdørsautomatikk DORMA Monteringsanvisning Mekanisk PMM 30.10.2006 DORMA Norge A/S Alfaset veien 1 0614 Oslo Tlf. 23 17 68 00 Faks 23 17 68 01 www.dorma.no E-mail dormanorge@dorma.no Org. nr. NO 929

Detaljer

monteringsanvisning Hyttedusj 80 x 80

monteringsanvisning Hyttedusj 80 x 80 monteringsanvisning Hyttedusj 80 x 80 - med blandebatteri - med trykktank 12 liter Monteringsanvisningen for disse dusjene består av to deler: Del 1 Tar for seg alt som er felles for begge modellene. Del

Detaljer

BIG RED JACKS HYDRAULISK MOBIL BORDJEKK KAPASITET: 300 KG BRUKSANVISNING INTRODUKSJON

BIG RED JACKS HYDRAULISK MOBIL BORDJEKK KAPASITET: 300 KG BRUKSANVISNING INTRODUKSJON BIG RED JACKS HYDRAULISK MOBIL BORDJEKK KAPASITET: 300 KG BRUKSANVISNING INTRODUKSJON Gratulerer med ditt kjøp av en Champion Power Equipment hydraulisk bordjekk. Med riktig vedlikehold vil denne bordjekken

Detaljer

MONTERINGSANVISNING. Hyttedusj 90x70 (70x90)

MONTERINGSANVISNING. Hyttedusj 90x70 (70x90) MONTERINGSANVISNING Hyttedusj 90x70 (70x90) - med blandebatteri - med trykktank 12 liter Monteringsanvisningen for disse dusjene består av to deler: Del 1 Tar for seg alt som er felles for begge modellene.

Detaljer

monteringsanvisning Hyttedusj 90x70 (70x90)

monteringsanvisning Hyttedusj 90x70 (70x90) monteringsanvisning Hyttedusj 90x70 (70x90) - med blandebatteri - med trykktank 12 liter Hyttedusj 90 x 70 r Monteringsanvisningen for disse dusjene består av to deler: 1-1 1-2 1-3 Del 1 Tar for seg alt

Detaljer

monteringsanvisning Hyttedusj 80 x 80

monteringsanvisning Hyttedusj 80 x 80 monteringsanvisning Hyttedusj 80 x 80 - med fotpumpe og tank - med 12V pumpe og tank Hyttedusj 80 x 80 Delepakker Monteringsanvisningen for disse dusjene består av to deler: 1-1 1-2 1-3 Del 1 Tar for seg

Detaljer

35 Z 3713 65. Justerbar hengsle. 7 65 For å få hengsle med forskjøvet bakplate selges platene løse og byttes ut med platen på 3711.

35 Z 3713 65. Justerbar hengsle. 7 65 For å få hengsle med forskjøvet bakplate selges platene løse og byttes ut med platen på 3711. Dusjbeslag Dusjbeslag for 6 10 mm herdet glass. Z 3711 Justerbar hengsle Messing 50 55 90 70 90 35 Z 3713 65 Justerbar hengsle 18 55 Messing 50 90 70 90 7 65 For å få hengsle med forskjøvet bakplate selges

Detaljer

SPRØYTEUTSTYR PUMPER SLANGER DYSER OG MUNNSTYKKER LYDDEMPINGS- OG SANDBLÅSERUTSTYR KUPLINGER OG TILBEHØR TRYKKSAKER

SPRØYTEUTSTYR PUMPER SLANGER DYSER OG MUNNSTYKKER LYDDEMPINGS- OG SANDBLÅSERUTSTYR KUPLINGER OG TILBEHØR TRYKKSAKER SPRØYTEUTSTYR PUMPER SLANGER DYSER OG MUNNSTYKKER LYDDEMPINGS- OG SANDBLÅSERUTSTYR KUPLINGER OG TILBEHØR TRYKKSAKER info@engerhedlund.no www.engerhedlund.no VI KAN UTSTYR SPØR OSS OM RÅD! STORT UTVALG

Detaljer

1) Se over emballasjen og meld fra på www.sparmax.no via kundesenter om eventuelle skader. 2) Pakk ut alle deler og se over om at alt er der.

1) Se over emballasjen og meld fra på www.sparmax.no via kundesenter om eventuelle skader. 2) Pakk ut alle deler og se over om at alt er der. Motasjeveiledning Aqua 1 / Aqua 2 2 1) Se over emballasjen og meld fra på www.sparmax.no via kundesenter om eventuelle skader. 2) Pakk ut alle deler og se over om at alt er der. 3) Plasser karet der hvor

Detaljer

for tøffe oppgaver alt under ett tak!

for tøffe oppgaver alt under ett tak! for tøffe oppgaver alt under ett tak! Svanemerket trykksak fra Wera as, lisensnr. 241 711, 81829 Tekniske spesifikasjoner Lengde plan: Bredde: 6656 mm 2550 mm Aksler: 2x10 t type BPW/SAF med skivebrems

Detaljer

Rundballepresse GP 1200. Deleliste. Side. J.nnhQlQ

Rundballepresse GP 1200. Deleliste. Side. J.nnhQlQ Rundballepresse GP 1200 J.nnhQlQ Hovedramme I sideplater Skjermer og nettkasse Nummerering av ruller Ruller Bindekasse og elektrisk opplegg Hydraulikk Hjul og nav Kraftoverføringsaksel Side 20.681 20.685

Detaljer

tipper Modell: 1500 HDK

tipper Modell: 1500 HDK tipper Modell: 1500 HDK Bruker- & monteringshåndbok Innholdsfortegnelse: Innholdsfortegnelse:...2 Tekniske spesifikasjoner:...3 Utstyr:...4 Virkemåte:...5 Førstegangs klargjøring av tipperen:...5 Kort

Detaljer

c Jtkd) _ t~,. køalikl ~7;~*('.. ~ \" ~ ~ ORKEl [;;:JONNES [3;:JONNES MEK.VERKSTED AlS N-7320 FANNREM '1 O~ RESERVEDELER DELELISTE FOR

c Jtkd) _ t~,. køalikl ~7;~*('.. ~ \ ~ ~ ORKEl [;;:JONNES [3;:JONNES MEK.VERKSTED AlS N-7320 FANNREM '1 O~ RESERVEDELER DELELISTE FOR side,'2.19 c Jtkd) _ t~,. køalikl DELELSTE FOR ORKEl T RAK TOR T L HEN G E R E T93P plan 210x450 ml brems O~ Ved bestillinger er det vanligvis tilstrekkelig bare å oppgi delens nummer. Hvis bestilleren

Detaljer

Standard kuplinger. Slanger. Standard kuplinger. Kombinasjonsnipler / KC nipler. Kombinasjonsnippel

Standard kuplinger. Slanger. Standard kuplinger. Kombinasjonsnipler / KC nipler. Kombinasjonsnippel Standard kuplinger Kombinasjonsnipler / KC nipler Kombinasjonsnippel Slanger Monteres med slangekleer, Band-It eller presses med std. Presshylser. Max WP 10 bar Artikkel nr Artikkel nr Benevning Slange

Detaljer

Reservedeler Koblingsutrustning 2011 VBG GROUP SALES AS Utgave m, 2010-11-25

Reservedeler Koblingsutrustning 2011 VBG GROUP SALES AS Utgave m, 2010-11-25 RESERVEDELER 0 V i gjør tilværelsen lettere for brukerne ved stadig å utvikle bedre systemer med høy driftsikkerhet og lang levetid. Manuelle, automatiske og liftassistert koblinger til tilhengere og kjerrer

Detaljer

75.100.1.1/1. 75. Holland. vogntog. Byggehøyde. Lengde. Oslo, Larvik, Trondheim, Stavanger Tlf: 67 06 35 00, www.morek.no

75.100.1.1/1. 75. Holland. vogntog. Byggehøyde. Lengde. Oslo, Larvik, Trondheim, Stavanger Tlf: 67 06 35 00, www.morek.no 5. Holland 5.00../ Byggehøyde Vekt Tot.vekt vogntog D-verdi Kingpin trykk Hullbilde 350-50 50mm 35kg 65000kg 52,3kN 20000 Std. 350-80 80mm 39kg 65000kg 52,3kN 20000 Std. 350-200 200mm 42kg 65000kg 52,3kN

Detaljer

Partner Porten AS. Monteringsveiledning. Din port partner. Kvalitetsgarasjeport fra Partner Porten. Partner Porten AS, Asakvegen 338, 2040 Kløfta.

Partner Porten AS. Monteringsveiledning. Din port partner. Kvalitetsgarasjeport fra Partner Porten. Partner Porten AS, Asakvegen 338, 2040 Kløfta. Partner Porten AS Din port partner Kvalitetsgarasjeport fra Partner Porten Monteringsveiledning Oppstart 1: Les monteringsveiledningen nøye før oppstart. 2: Montering av en garasjeport er presisjons arbeid

Detaljer

JRG Sanipex rør-i-rør-system

JRG Sanipex rør-i-rør-system rør-i-rør-system Skjemaer tilknyttet installasjon Armaturjonsson tappevannsskap Skapet leveres med ferdig monterte gjennomføringer, avløp samt holdere. Hullene på siden av skapet lukkes ved bruk av gjennomsiktige

Detaljer

NORSK BRUKERVEILEDNING

NORSK BRUKERVEILEDNING NORSK BRUKERVEILEDNING FORHOLDSREGLER Bruk kun orginale deler som er levert med produktet. Inspiser produktet før du benytter deg av det for første gang, og med jevne mellomrom deretter. Forsikre deg om

Detaljer

Skyvbare partier. Karmytterbredde/høyde = hullmål i konstruksjonen. Toleranse høyde:

Skyvbare partier. Karmytterbredde/høyde = hullmål i konstruksjonen. Toleranse høyde: Skyvbare partier. Kontroller alltid at du har fått med deg riktig antall artikler før du begynner monteringen. Se innholdslisten på neste side. OBS! Nesten alle skruer er Torx-skruer. Du trenger en T20

Detaljer

Instruksjonsbok og delekatalog 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no

Instruksjonsbok og delekatalog 7630 Åsen Tlf. +47.74015900  Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no Traktorskjær HTS 275/305 Instruksjonsbok og delekatalog 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no - - 1 Garantibestemmelser Duun HTS275/305 er garantert for

Detaljer

BRUKERMANUAL for. 660 Multigym BUILT FOR HEALTH

BRUKERMANUAL for. 660 Multigym BUILT FOR HEALTH BRUKERMANUAL for 660 Multigym BUILT FOR HEALTH INNHOLD FORHÅNDSREGLER 3 MONTERING 4-11 KARTLEGGING AV KABEL 12 OVERSIKTSDIAGRAM 13 DELELISTE 14-15 VEDLIKEHOLD 16 FORHÅNDSREGLER 1. Les og sett deg inn i

Detaljer

cojakiil,) - OJlkllt DELELISTE FOR ORKEL TILHENGER " BILLY" U/BREMS 1994 GJØNNES MEK. VERKSTED AlS N-7320 FANNREM for kvalitet RESERVEDELER 16\ j "I

cojakiil,) - OJlkllt DELELISTE FOR ORKEL TILHENGER  BILLY U/BREMS 1994 GJØNNES MEK. VERKSTED AlS N-7320 FANNREM for kvalitet RESERVEDELER 16\ j I cojakiil,) - for kvalitet DELELSTE FOR ORKEL TLHENGER " BLLY" U/BREMS 1994 OJlkllt Tilh.fi.e:. ORKEt. TLHENGER, "BLLY" Side 11'::147. PLAN 210 x 350 cm UllZave 11-94 RESERVEDELSL1STE Ved bestilling av

Detaljer

Multi Tilhengerdrag. Monteringsanvisning 2005-07-07 38-150903d

Multi Tilhengerdrag. Monteringsanvisning 2005-07-07 38-150903d Multi Tilhengerdrag Monteringsanvisning 2005-07-07 38-150903d Beskrivelse VBG Multi Tilhengerdrag består av flere sidevanger, framdeler og bakre fester som monteres sammen med boltforbindelser. Delene

Detaljer

Fransgård. Bruksanvisning NO K-280. Skiveslåmaskin. Fra serienummer : 113954 From serial number : 113954

Fransgård. Bruksanvisning NO K-280. Skiveslåmaskin. Fra serienummer : 113954 From serial number : 113954 Fransgård Bruksanvisning NO Skiveslåmaskin K-280 Fra serienummer : 113954 From serial number : 113954 Fransgård Maskinfabrik A/S Fredbjergvej 132 DK - 9640 Farsø Telefon : +45 98 63 21 22 Fax : +45 98

Detaljer

MODELL 7345 EU. Monterings anvisning. Skinner og fjærsystem for lav overhøyde.

MODELL 7345 EU. Monterings anvisning. Skinner og fjærsystem for lav overhøyde. MODELL 7345 EU Monterings anvisning Skinner og fjærsystem for lav overhøyde. AS Twobi, Industri veien 3-5, 3164 Revetal. tlf. + 47 330 60700, fax. + 47 330 60704 mail: firmapost@twobi.no www.twobi.no [Skriv

Detaljer

Oras Safira Servantbatteri med kjedefeste

Oras Safira Servantbatteri med kjedefeste Oras Safira Servantbatteri med kjedefeste Oras nr. 00 NRF-nr. 405 Strålesamler M4 x utv. Ø 0 mm kobberrør Støyklasse Trykk-klasse 50 KN/m² Tekniske data Arbeidstrykk: 00-000 kpa Vannmengde ved 00 kpa:

Detaljer

LØPEKATTER. Bruk. Montering. TKS er en av Nordens ledende produsenter av taljer og løfteutstyr.

LØPEKATTER. Bruk. Montering. TKS er en av Nordens ledende produsenter av taljer og løfteutstyr. LØPEKATTER leveres i 1700kp og 3200kp utførelse. leveres for manuell-, kjetting- og motordrift. løpekattene fåes for flensbredder inntil 300mm. løpekattene kan utstyres med flensdrift. (brukes når man

Detaljer

Installasjonsveiledning

Installasjonsveiledning Installasjonsveiledning Publicus sykkelskur leveres som ensidig løsning eller dobbel løsning. Ved dobbel løsning settes to enkle moduler mot hverandre og kobles sammen med mellomtak, eller rygg mot rygg

Detaljer

Monteringsanvisning på 8004-A

Monteringsanvisning på 8004-A Monteringsanvisning på 8004-A Leveransen består av 4 pakker Pakke I inneholder bunn og topp Pakke 2 inneholder glassvegger innvendig Pakke 3 inneholder glassdører og handtak Pakke 4 inneholder aluminiumsstolpermed

Detaljer

Avalon MONTASJEVEILEDNING

Avalon MONTASJEVEILEDNING MONTASJEVEILEDNING Steam- og dusjkabinett HX-418 2010-03 Vi har laget en serie med bilder som kan være en veileder i montering av steam- og dusjkabinett HX-418. Husk at før montering så bør alle glassdeler

Detaljer

Last og Plan. ExTe Tømmerutstyr COM 90

Last og Plan. ExTe Tømmerutstyr COM 90 ExTe Tømmerutstyr COM 90 Com 90 er Extes mest utviklede produkt og markedets mest brukervennlig utstyr for sikker og rask lastesikring av tømmer. Med den nye generasjon Com 90- banker får du ikke bare

Detaljer

HANSEN HURTIGKUPLINGER

HANSEN HURTIGKUPLINGER HANSEN HURTIGKUPLINGER Alle priser er oppgitt eks. mva. Vi tar forbehold om trykkfeil og prisendring uten forutgående varsel. www.euro-stavanger.no post@euro-stavanger.no Hansen hurtigkuplinger for luft

Detaljer

monteringsanvisning Hyttedusj 80 x 80 med frontinngang - med blandebatteri - med trykktank 12 liter - med 12 volt pumpe og tank

monteringsanvisning Hyttedusj 80 x 80 med frontinngang - med blandebatteri - med trykktank 12 liter - med 12 volt pumpe og tank monteringsanvisning Hyttedusj 80 x 80 med frontinngang - med blandebatteri - med trykktank 12 liter - med 12 volt pumpe og tank Monteringsanvisningen for disse dusjene består av to deler: Del 1 Tar for

Detaljer

Bergsikring. Vann og frostsikring. Prisliste 3 / 2009. Let s connect. Prisene er eks. mva. Se våre produktdatablader for teknisk informasjon.

Bergsikring. Vann og frostsikring. Prisliste 3 / 2009. Let s connect. Prisene er eks. mva. Se våre produktdatablader for teknisk informasjon. Let s connect Bergsikring Vann og frostsikring Prisliste 3 / 2009 Prisene er eks. mva Se våre produktdatablader for teknisk informasjon. Revidert 18.03.2009 www.pretec.no Tlf. (+47) 69 10 24 60 Fax (+47)

Detaljer

Dusj beslag. Dette kapitelet inneholder ulike typer beslag til dusj løsninger. Hengsler 4 ulike design. Side 2-10. Aluminium hel hengsle Side 11

Dusj beslag. Dette kapitelet inneholder ulike typer beslag til dusj løsninger. Hengsler 4 ulike design. Side 2-10. Aluminium hel hengsle Side 11 Dusj beslag Dette kapitelet inneholder ulike typer beslag til dusj løsninger Hengsler 4 ulike design. Side 2-10 Aluminium hel hengsle Side 11 Knotter Side 12-13 Håndtak Side 13-14 Støtte stag Side 15-18

Detaljer