VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway

Størrelse: px
Begynne med side:

Download "VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 140001. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no"

Transkript

1 VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway

2 Innholdsfortegnelse Serienummer:

3 INNHOLDSFORTEGNELSE SKROG UTKASTERVIFTE UTKASTERTUT NEDBREKKSKLAFF GLIDESKO GLIDESKO BAK HJUL KANTSKJÆR HØYRE SIDE 1,0M KANTSKJÆR HØYRE SIDE 1,6M KANTSKJÆR VENSTRE SIDE 1,0M SLITESTÅL DOBLING Serienummer:

4 Skrog Serienummer:

5 Pos Ant Artikkelnr Beskrivelse Trekkarmsbolt kat. 2 Ø28x Orepinne Ø10x Skrog VF Klebemerke VF x Klebemerke 45x309 Snøfres 540 rpm samleskilt Klebemerke 68x40 CE Klebemerke 90x48 Klemfare hånd Slitestål høyre 12x170x Slitestål venstre 12x170x Skive Ø26/45x Underlagsskive M16 ElZn DIN Fjærskive M16 ElZn DIN Sekskantskrue M16x30 ElZn 8.8 DIN Lockingmutter med flens M16 ElZn DIN Låseskrue M16x45 ElZn 8.8 DIN Slitestål viftehus 90 cm Serienummer:

6 Utkastervifte Serienummer:

7 Pos Ant Artikkelnr Beskrivelse Underlagsskive M16 ElZn DIN Sekskantskrue M16x45 ElZn 8.8 DIN Innmaterblad 90cm Fotlager UCP mm Vifteaksel VF Endeplate for vifteaksel Hylse Ø60/70x Sekskantmutter mekanisk lås M16 ElZn DIN Sekskantskrue M24x80 ElZn 8.8 DIN Lockingmutter M24 ElZn DIN Underlagskive M24 ElZn DIN Flenslager UCF mm Sekskantskrue M20x50 ElZn 8.8 DIN Underlagsskive M20 ElZn DIN Fjærskive M20 ElZn DIN Fjærskive M16 ElZn DIN Sekskantskrue M16x40 ElZn DIN Sekskantskrue M16x140 ElZn 8.8 DIN Smørenippel Rett M Deksel viftelager 90 cm Underlagsskive M10 ElZn DIN Lockingmutter M10 ElZn DIN Sekskantskrue M10x35 ElZn 8.8 DIN Utkastervifte 90 cm Serienummer:

8 Utkastertut Serienummer:

9 Pos Ant Artikkelnr Beskrivelse Låseskrue M10x25 ElZn 8.8 DIN Opplagringsskive Karosseriskive ø11/35x Lockingmutter M10 ElZn DIN Orepinne Ø10x Sekskantskrue M10x30 ElZn 8.8 DIN Underlagsskive M10 ElZn DIN Bolt Ø19,8x Stopper mot skrog Hydraulikkmotor 31,8 ccm Tannhjul modul Skive for tannhjul Sekskantskrue M10x40 ElZn 8.8 DIN Fjærskive M6 A4 DIN Underlagskive M6 A4 DIN Lockinmutter M6 A4 DIN Sekskantskrue M6x20 A4 DIN Sekskantskrue M6x16 A4 DIN Ansatsnippel GEK BSP 3/8" L10 ED Sekskantskrue M10x35 ElZn 8.8 DIN Klebemerke Duun 160x Rist Klebemerke 90x48 Klemfare hånd Utkastertut 90 cm Utløpsklaff 90 cm Brakett f/oljemotor Kulesvingkrans Ø Lokk o/hydraulikkmotor Sylinder 32x20x125 H20H Ansatsnippel BSP 1/4" - 1/4" Serienummer:

10 Nedbrekksklaff Serienummer:

11 Pos Ant Artikkelnr Beskrivelse Låseskrue M10x25 ElZn 8.8 DIN Opplagringsskive Karosseriskive ø11/35x Lockingmutter M10 ElZn DIN Stag for nedbrekksklaff Låseskrue M10x45 ElZn 8.8 DIN Lagerhylse på tut Nedbrekksklaff 90 cm Serienummer:

12 Glidesko Serienummer:

13 Pos Ant Artikkelnr Beskrivelse Glideskoholder venstre Glidesko venstre Toppstag - Strekkfisk 400mm Toppstagbolt kat. 1 Ø19x Orepinne Ø10x Lockingmutter M16 ElZn DIN Underlagsskive M16 ElZn DIN Sekskantskrue M16x120 ElZn 8.8 DIN Glideskoholder høyre Toppstagbolt kat. 1 Ø19x Bolt Ø Underlagsskive M10 ElZn DIN Fjærskive M10 ElZn DIN Sekskantskrue M10x25 ElZn 8.8 DIN 933 Serienummer:

14 Glidesko bak Serienummer:

15 Pos Ant Artikkelnr Beskrivelse Slitesko 270x Brakett slitesko bak VF Toppstagbolt kat. 1 Ø19x Orepinne Ø10x Toppstag - Strekkfisk 290mm Toppstagbolt kat. 1 Ø19x70 Serienummer:

16 Hjul Serienummer:

17 Pos Ant Artikkelnr Beskrivelse Akseltapp for hjul Hjul 6.00x9 10L Kompl. m/felg Underlagsskive M16 ElZn DIN Fjærskive M16 ElZn DIN Sekskantskrue M16x40 ElZn 8.8 DIN Nav nr.21 uten akseltapp Serienummer:

18 Kantskjær høyre side 1,0m Serienummer:

19 Pos Ant Artikkelnr Beskrivelse Kantskjær høyre 1,0 m Orepinne Ø Stang feste kantskj.vf230/ Sekskantskrue M16x60 ElZn 8.8 DIN Lockingmutter M16 ElZn DIN Underlagsskive M16 ElZn DIN Lockingmutter med flens M16 ElZn DIN Låseskrue M16x60 ElZn 8.8 DIN Shims slitestål kantskjær 12 mm Slitestål kantskjær høyre 12x185x725 Serienummer:

20 Kantskjær høyre side 1,6m Serienummer:

21 Pos Ant Artikkelnr Beskrivelse Orepinne Ø Stang feste kantskj.vf230/ Sekskantskrue M16x60 ElZn 8.8 DIN Lockingmutter M16 ElZn DIN Underlagsskive M16 ElZn DIN Lockingmutter med flens M16 ElZn DIN Låseskrue M16x60 ElZn 8.8 DIN Shims slitestål kantskjær 12 mm Kantskjær 1,6m Høyre VF252/ Støttestag kantskjær 1,6 m Underlagsskive M10 ElZn DIN Sekskantskrue M10x30 ElZn 8.8 DIN Lockingmutter M10 ElZn DIN Slitestål kantskjær høyre 12x185x725 Serienummer:

22 Kantskjær venstre side 1,0m Serienummer:

23 Pos Ant Artikkelnr Beskrivelse Kantskjær 1m Venstre VF230/ Sekskantskrue M16x60 ElZn 8.8 DIN Underlagsskive M16 ElZn DIN Stang feste kantskj.vf230/ Lockingmutter M16 ElZn DIN Orepinne Ø Shims slitestål kantskjær 12 mm Lockingmutter med flens M16 ElZn DIN Låseskrue M16x60 ElZn 8.8 DIN Slitestål kantskjær venstre 12x185x875 Serienummer:

24 Slitestål dobling Serienummer:

25 Pos Ant Artikkelnr Beskrivelse Slitestål 12x185x Låseskrue M16x50 ElZn 8.8 DIN Lockingmutter med flens M16 ElZn DIN Slitestål 12x185x585 Serienummer:

VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 120001 t.o.m. 140000. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no

VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 120001 t.o.m. 140000. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no VF253 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 120001 t.o.m. 140000 Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no Innholdsfortegnelse Serienummer: 120001-140000 2 INNHOLDSFORTEGNELSE... 2 25128001 SKROG...

Detaljer

Gruppe: 125-2- Utgave: 1.2006

Gruppe: 125-2- Utgave: 1.2006 1 Gruppe: 125-2- Utgave: 1.2006 Serienummer: f.o.m. 05001 t.o.m. 08003 Side 2-3 Side 4-5 Side 6-7 Side 8-9 Side 10-13 Utkastervifte Innmaterskrue Skrog med Gearkasse Utkastertut Lagringer og med lagringer

Detaljer

Reservedelskatalog DUUN. Totrinnsfres TF256. Serienummer: f.o.m. 07001

Reservedelskatalog DUUN. Totrinnsfres TF256. Serienummer: f.o.m. 07001 Totrinnsfres TF5 Gruppe: 5-- Utgave:.00 Serienummer: f.o.m. 0700 Side - Utkastervifte Lagringer og kjede Side -5 Side -7 Innmaterskrue Skrog med med lagringer trepunktfeste og kjede Side - Tilbehør Side

Detaljer

VM420 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 12131 t.o.m. 12140. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no

VM420 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 12131 t.o.m. 12140. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no VM420 Reseveredelskatalog Serienummer: f.o.m. 12131 t.o.m. 12140 Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no Serienummer: 12131-12140 2 Innholdsfortegnelse 41208001 MASKINSTATIV MED VENTILER... 4

Detaljer

Snøfres VF 215. Instruksjonsbok og delekatalog. 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.

Snøfres VF 215. Instruksjonsbok og delekatalog. 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun. Snøfres VF 215 Instruksjonsbok og delekatalog 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no 1 Duun Snøfres VF215 er garantert for 12 mnd mot feilaktige materialer

Detaljer

Instruksjonsbok og delekatalog. Snøfres VF 230/252. Fra serienr. 07001

Instruksjonsbok og delekatalog. Snøfres VF 230/252. Fra serienr. 07001 Snøfres VF 230/252 Instruksjonsbok og delekatalog Fra serienr. 07001 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no 1 Duun Snøfres VF230 og VF252 er garantert for

Detaljer

DUUN. Sandstrøer SA500. Side Oljemotor, hydraulikkslanger, Side Reguleringsventil. Side Lagringer, regulering og støtteben v.

DUUN. Sandstrøer SA500. Side Oljemotor, hydraulikkslanger, Side Reguleringsventil. Side Lagringer, regulering og støtteben v. Gruppe: 126-1- Utgave: 09.2008 Side 22-23 Oljemotor, hydraulikkslanger, lagringer tetninger og drivverk h.side Side 26-27 Reguleringsventil med deler Side 24-25 Lagringer, regulering og støtteben v.side

Detaljer

DUUN. Propellomrører. Reservedelskatalog

DUUN. Propellomrører. Reservedelskatalog Gruppe: - Side - Trepunkt støtteben og hovedrør Side - Side 6-7 Utgave: 9.00 Side -9 Side 0 Trepunkt støtteben Propell aksel og Tårn med deler Tårn med deler Toppstag og hovedrør og dekkrør bak på traktorsider

Detaljer

Orkel S 2420. Snøfreser. Orkel AS N -7320 FANNREM. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 60516001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling!

Orkel S 2420. Snøfreser. Orkel AS N -7320 FANNREM. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 60516001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Orkel S 2420 Snøfreser ( N ) Deleliste Fra serienr.: # 60516001 +(N) Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Orkel AS N -7320 FANNREM Instruksjoner for delebestillinger Delene i figurene er merket med

Detaljer

Totrinns snøfres TF 236. Instruksjonsbok og delekatalog Åsen Tlf Fax Foretaksnr, NO mva

Totrinns snøfres TF 236. Instruksjonsbok og delekatalog Åsen Tlf Fax Foretaksnr, NO mva Totrinns snøfres TF 236 Instruksjonsbok og delekatalog 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no 1 Duun totrinnsfres TF236 er garantert for 12 mnd mot feilaktige

Detaljer

Serienummer: f.o.m

Serienummer: f.o.m Gruppe: -- Hovedinndeling Utgave: 0.008 Serienummer: f.o.m. 080 Side - Side - Trekkbom og Skjærplate Trepuktfeste og støttehjul Side -7 Side 8- Side 0- Side Hydraulikkdeler Hydraulikkdeler Hydraulisk Klebemerker

Detaljer

VF253 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m. 12001. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no

VF253 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m. 12001. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no VF253 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m. 12001 Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no Vi gratulerer med kjøpet av Duun snøfres VF253 Produktet har det tetteste forhandlernettverket for landbruksmaskiner

Detaljer

SNØFRESERE PRESISJONSPRODUSERTE MASKINER MED DE BESTE EGENSKAPER VF215 SIDE 4-5 VF240 SIDE 6-7 VF253 SIDE 8-9 TF220 SIDE 10-11 TF240 SIDE 12-13

SNØFRESERE PRESISJONSPRODUSERTE MASKINER MED DE BESTE EGENSKAPER VF215 SIDE 4-5 VF240 SIDE 6-7 VF253 SIDE 8-9 TF220 SIDE 10-11 TF240 SIDE 12-13 SNØFRESERE PRESISJONSPRODUSERTE MASKINER MED DE BESTE EGENSKAPER VF215 SIDE 4-5 VF240 SIDE 6-7 VF253 SIDE 8-9 TF220 SIDE 10-11 TF240 SIDE 12-13 TF255 SIDE 14-15 TF265 SIDE 16-18 TILBEHØR SIDE 19-23 SNØFRESERE

Detaljer

(OJtkee) O/lJcet, RESERVEDELER. lop køalilel ORKELGJØDSELVOGN GV 4000-6000 DELELISTE FOR G~DNNES MEK.VERKSTED NS N-7320 FANNREM

(OJtkee) O/lJcet, RESERVEDELER. lop køalilel ORKELGJØDSELVOGN GV 4000-6000 DELELISTE FOR G~DNNES MEK.VERKSTED NS N-7320 FANNREM U'!'UAvr; 1-91 (OJtkee) lop køalilel DELELISTE FOR ORKELGJØDSELVOGN GV 4000-6000 O/lJcet, Ved bestillinger er det vanligvis tilstrekkelig bare å oppgi delen I s nummer. Hvis bestilleren imidlertid er i

Detaljer

Serienummer: f.o.m t.o.m

Serienummer: f.o.m t.o.m Serienummer: f.o.m. 01099 t.o.m. 04196 Side 2-3 Side 4-5 Side 6-7 Side 8-9 Side 10-11 Side 12 Trekkbom og Skjærplate Hydraulikkdeler Hydraulikkdeler Hydraulisk Klebemerker Trepuktfeste og støttehjul bomsylinder

Detaljer

Vinter 2015-2016 SNØFRESERE OG SANDSPREDERE FRA ALA-TALKKARI WWW.ALA-TALKKARI.FI

Vinter 2015-2016 SNØFRESERE OG SANDSPREDERE FRA ALA-TALKKARI WWW.ALA-TALKKARI.FI Vinter 2015-2016 SNØFRESERE OG SANDSPREDERE FRA ALA-TALKKARI Innholdsfortegnelse Generelt om bedriften/innholdsfortegnelse 1 SL 1000 og 1400 - sandspreder 2 V-fresere med to utkastertuter 3-4 V-fresere

Detaljer

Snøfresere. komplett program for alle behov. V-fres VF215

Snøfresere. komplett program for alle behov. V-fres VF215 Snøfresere komplett program for alle behov V-fres VF253 Totrinnsfres TF220 Totrinnsfres TF236 Totrinnsfres TF255 Totrinnsfres TF256 V-fres VF215 V-fres VF230/VF252 Det er med stolthet at vi nå kan presentere

Detaljer

Ulefos brannhydrant Monteringsveiledning

Ulefos brannhydrant Monteringsveiledning Ulefos brannhydrant Monteringsveiledning Generell informasjon Når hvert sekund teller for å få rask tilgang på brannvann bør Ulefos brannhydrant benyttes fremfor brannventiler i kum. Eksempevis kan dette

Detaljer

Totrinns snøfres TF 220. Instruksjonsbok og delekatalog Åsen Tlf Fax Foretaksnr, NO mva

Totrinns snøfres TF 220. Instruksjonsbok og delekatalog Åsen Tlf Fax Foretaksnr, NO mva Totrinns snøfres TF 220 Instruksjonsbok og delekatalog 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no 1 Duun totrinnsfres TF220 er garantert for 12 mnd mot feilaktige

Detaljer

Instruksjonsbok og delekatalog 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no

Instruksjonsbok og delekatalog 7630 Åsen Tlf. +47.74015900  Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no Traktorskjær HTS 275/305 Instruksjonsbok og delekatalog 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no - - 1 Garantibestemmelser Duun HTS275/305 er garantert for

Detaljer

Vedklyver VK63. Instruksjonsbok. 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no

Vedklyver VK63. Instruksjonsbok. 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no V Vedklyver VK63 Instruksjonsbok 7630 Åsen Tlf. +47.7405900 Fax +47.740590 Foretaksnr, NO 980.400..mva www.duun.no Duun vedklyver VK63 er garantert for mnd mot feilaktige materialer og utførelse. Deler

Detaljer

K-70-1 3100 / 3400 / 3700

K-70-1 3100 / 3400 / 3700 K-70-300 / 3400 / 3700 Gjelder fra høsten 009 RESERVEDELER SPARE PARTS Fiane, N-4993 SUNDEBRU, NORWAY - www.tellefsdal.no Tel. + 47 37 9 00 - Fax + 47 37 9 0 - post@tellefsdal.no Blank si Innhold K-70-.doc

Detaljer

Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no. TF236 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m. 05001

Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no. TF236 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m. 05001 Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no TF236 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m. 05001 Vi gratulerer med kjøpet av Duun snøfres TF236 Produktet har det tetteste forhandlernettverket for landbruksmaskiner

Detaljer

U-plog LS Fester og hydraulikk 3700/4000/4300/4600/4900/5500

U-plog LS Fester og hydraulikk 3700/4000/4300/4600/4900/5500 Innholdsfortegnels U-plog LS Fester og hydraulikk 3700/4000/4300/4600/4900/5500 Reservedeler / Spare parts Set number Beskrivelse / Description 35000118 HK-feste fronthydraulikk HMV 35000190 HK-pendleramme

Detaljer

TF240 Instruksjonsbok. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no

TF240 Instruksjonsbok. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no TF240 Instruksjonsbok Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no Vi gratulerer med kjøpet av Duun snøfres TF240 Produktet har det tetteste forhandlernettverket for landbruksmaskiner i Norge. Dette

Detaljer

Gratangen Mekaniske Industri AS Adresse: Telefon: Telefax: E-post: Hellarbogen, 9470 GRATANGEN +47 770 20730 +47 770 20720 postmottak@gmi-as.

Gratangen Mekaniske Industri AS Adresse: Telefon: Telefax: E-post: Hellarbogen, 9470 GRATANGEN +47 770 20730 +47 770 20720 postmottak@gmi-as. 19 13.0 Reservedelsliste for kommunalblad, type KBL; Deletegning Kommunalblad, plogblad- og skjærutrustning Art.nr. KBL KBL KBL Benevnelse Description Part.no. 300 330 360 1-3 101801 1 1 1 Plogblad, 300-330

Detaljer

VIKTIG!!! Det finnes også andre Paragon gir slik som det mekaniske ES40 og Paragon P serien (eks. P23 P32- P43 )

VIKTIG!!! Det finnes også andre Paragon gir slik som det mekaniske ES40 og Paragon P serien (eks. P23 P32- P43 ) Nye Sandviksvei 16 5003 Bergen Norway Tlf. 55 964442 E-post info@kdtm.no WEB: www.kdtm.no VIKTIG!!! Det finnes også andre Paragon gir slik som det mekaniske ES40 og Paragon P serien (eks. P23 P32- P43

Detaljer

Stokkstativ ST2440. Instruksjonsbok og delekatalog

Stokkstativ ST2440. Instruksjonsbok og delekatalog Stokkstativ ST2440 Utgave 1-2010 Instruksjonsbok og delekatalog 7630 Åsen, Norway Tlf: +47 74 01 59 00 Fax: +47 74 01 59 10 Foretaksnr: NO 980.400.212.mva www.duun.no 1 Garantibestemmelser Duun ST2440

Detaljer

Traktorskjær TS260. Instruksjonsbok og delekatalog Åsen Tlf Fax Foretaksnr, NO mva

Traktorskjær TS260. Instruksjonsbok og delekatalog Åsen Tlf Fax Foretaksnr, NO mva Traktorskjær TS260 Instruksjonsbok og delekatalog - 1-7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no Garantibestemmelser Duun TS260 er garantert for 12 mnd mot

Detaljer

Brukermanual / tekniske spesifikasjoner

Brukermanual / tekniske spesifikasjoner Brukermanual / tekniske spesifikasjoner Art.nr.: 180 665 gangbane m/gasstrykkfjær, 3 meter. Art.nr.: 180 666 gangbane m/gasstrykkfjær, 4 meter. Art.nr.: 180 667 gangbane m/gasstrykkfjær, 5 meter. E-post:

Detaljer

EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE

EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE Siloklype 4-armer 65cm Grasklype 4-armer 92cm Siloklype 6-armer 79cm (for kuttet masse) Siloklubbe El.hydraulisk grabb Bruk Montering Vedlikehold Delelister Samsvarserklæring

Detaljer

TF265 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway

TF265 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway TF265 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m 130001 Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no Vi gratulerer med kjøpet av Duun snøfres TF265 Produktet har det tetteste forhandlernettverket for landbruksmaskiner

Detaljer

Last og Plan. ExTe Tømmerutstyr COM 90

Last og Plan. ExTe Tømmerutstyr COM 90 ExTe Tømmerutstyr COM 90 Com 90 er Extes mest utviklede produkt og markedets mest brukervennlig utstyr for sikker og rask lastesikring av tømmer. Med den nye generasjon Com 90- banker får du ikke bare

Detaljer

TS260 Instruksjonsbok

TS260 Instruksjonsbok Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no TS260 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m. 130001 Vi gratulerer med kjøpet av Duun TS260 traktorskjær. Produktet har det tetteste forhandlernettverket for

Detaljer

303.01.0. Innholdsfortegnelse. Produktgruppe. Traversbeslag, klaver og festemateriell m.m. Produktkatalogen. Brødr. Berntsen as

303.01.0. Innholdsfortegnelse. Produktgruppe. Traversbeslag, klaver og festemateriell m.m. Produktkatalogen. Brødr. Berntsen as Innholdsfortegnelse Produktgruppe 3 Piggklammer (flensskive)... side 03. 02. 0 Piggfeste (midtfeste)... side 03. 02. 0 Piggfeste (flattstål)... side 03. 03. 0 Beslag for strekkjeder, to-sidig... side 03.

Detaljer

Gjødselpumpe SP400 Stang/kombi

Gjødselpumpe SP400 Stang/kombi Gjødselpumpe SP400 Stang/kombi Instruksjonsbok og delekatalog 7630 Åsen Tlf. +47.74015900 Fax +47.74015910 Foretaksnr, NO 980.400.212.mva www.duun.no Garantibestemmelser Duun Gjødselpumpe SP400 garantert

Detaljer

Fransgård. Bruksanvisning NO K-280. Skiveslåmaskin. Fra serienummer : 113954 From serial number : 113954

Fransgård. Bruksanvisning NO K-280. Skiveslåmaskin. Fra serienummer : 113954 From serial number : 113954 Fransgård Bruksanvisning NO Skiveslåmaskin K-280 Fra serienummer : 113954 From serial number : 113954 Fransgård Maskinfabrik A/S Fredbjergvej 132 DK - 9640 Farsø Telefon : +45 98 63 21 22 Fax : +45 98

Detaljer

cojakiil,) - OJlkllt DELELISTE FOR ORKEL TILHENGER " BILLY" U/BREMS 1994 GJØNNES MEK. VERKSTED AlS N-7320 FANNREM for kvalitet RESERVEDELER 16\ j "I

cojakiil,) - OJlkllt DELELISTE FOR ORKEL TILHENGER  BILLY U/BREMS 1994 GJØNNES MEK. VERKSTED AlS N-7320 FANNREM for kvalitet RESERVEDELER 16\ j I cojakiil,) - for kvalitet DELELSTE FOR ORKEL TLHENGER " BLLY" U/BREMS 1994 OJlkllt Tilh.fi.e:. ORKEt. TLHENGER, "BLLY" Side 11'::147. PLAN 210 x 350 cm UllZave 11-94 RESERVEDELSL1STE Ved bestilling av

Detaljer

EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE

EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE EL.HYDRAULISK SILOGRABB GRAS- OG SILOKLYPE Siloklubbe Siloklype 4-armer 65cm Grasklype 4-armer 92cm Siloklype 6-armer 79cm (for kuttet masse) El.hydraulisk grabb MONTERING BRUK VEDLIKEHOLD RESERVEDELER

Detaljer

Agromet dumperhenger T-041/KO, KN

Agromet dumperhenger T-041/KO, KN Agromet Norge AS Stasjonsveien 7 N-75 RAMNES Tlf. +7 0 00 Fax. +7 0 0 e-post: post@agromet.no WEB: www.agromet.no Agromet dumperhenger T-0/KO, KN Reservedelskatalog versjon 0 Chassis nr: T0KO00 Reg nr:

Detaljer

c JUæe) . t6p køalilel. ORKEl [3;:JONNES O~ RESERVEDELER t[;j;:jcnnes MEK.VERKSTED NS N-7320 FANNREM DELELISTE FOR T615 plan 210x400,u/.

c JUæe) . t6p køalilel. ORKEl [3;:JONNES O~ RESERVEDELER t[;j;:jcnnes MEK.VERKSTED NS N-7320 FANNREM DELELISTE FOR T615 plan 210x400,u/. c JUæe). t6p køalilel. l DELELISTE FOR ORKEl T RAK TOR T I L HEN G E R E T615 plan 10x400,u/.brems O~ RESERVEDELER Ved bestillinger er det vanligvis tilstrekkelig bare å oppgi delens nummer. Hvis bestilleren

Detaljer

(Olllæf,) O/lkd, RESERVEDELER. k"alikl ORKEL I~,. G;:JCNNES MEK.VERKSTED AlS N 7320 FANNREM FOR DELELISTE. T61 P plan 2'10 x 400

(Olllæf,) O/lkd, RESERVEDELER. kalikl ORKEL I~,. G;:JCNNES MEK.VERKSTED AlS N 7320 FANNREM FOR DELELISTE. T61 P plan 2'10 x 400 side,. 151 (Olllæf,) ~,. k"alikl DELELSTE FOR ORKEL T RAK TOR T L HEN,G E R E T61 P plan '10 x 400 m/brems O/lkd, Ved bestillinger er det vanligvis tilstrekkelig bare å oppgi delens nummer. Hvis bestilleren

Detaljer

MONTERINGSANVISNING WHEELDRIVE 9010230A

MONTERINGSANVISNING WHEELDRIVE 9010230A MONTERINGSANVISNING NO WHEELDRIVE 9010230A Forberedelser før du tar I bruk WheelDrive Montering av WheelDrive skal alltid utføres av kvalifi sert personale. Gjør følgende før du tar i bruk de motoriserte

Detaljer

INNHOLDSFORTEGNELSE AVSNITT B

INNHOLDSFORTEGNELSE AVSNITT B INNHOLDSFORTEGNELSE AVSNITT Pressmuttere M2 - M4 2-5 Skruer, skiver, muttere i metall og nylon M2 - M8 Gjengestenger Plast M3 - M12 Setskruer Plast M4 - M6 6-18 19 Hettemuttere, grepskruer, ratt, rørplugger

Detaljer

HTS275 Instruksjonsbok

HTS275 Instruksjonsbok Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no HTS275 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m. HTS275-130001 Vi gratulerer med kjøpet av Duun HTS275 traktorskjær. Produktet har det tetteste forhandlernettverket

Detaljer

Casall R300 bruksanvisning ROMASKIN

Casall R300 bruksanvisning ROMASKIN Casall R300 bruksanvisning ROMASKIN Monteringsdiagram UTVIDET DIAGRAM - 3 - Deleliste Nr. Beskrivelse Antall A DATAMASKIN 1 SETT A-1 SKRUE TIL FESTING AV DATAMASKIN 4 DEL B HOVEDRAMME 1 SETT B-1 BRAKETT

Detaljer

ProFlex as Damsgårdsveien 100, 5058 Bergen Postboks 21 Laksevåg, 5847 Bergen Tlf.: 55 51 33 30 / Fax: 55 51 33 31

ProFlex as Damsgårdsveien 100, 5058 Bergen Postboks 21 Laksevåg, 5847 Bergen Tlf.: 55 51 33 30 / Fax: 55 51 33 31 Presskuplinger Serie C / CH Bruksområde Presskuplinger Serie C anbefales for følgende slangetyper: Prod.kode type 01.. EN 8 1SN / DIN 01SN(SAE 0 R1AT) 02.. / 03.. EN 8 2SN / DIN 02SN(SAE 0 R2AT).. EN 8

Detaljer

Instruksjonshåndbok ROMASKIN R-600

Instruksjonshåndbok ROMASKIN R-600 Instruksjonshåndbok ROMASKIN R-600 SETTVERKTØY OG SKRUESETT Liste R600 I-1 Allen Bolt M8x16mm ]8 ^ I-2 Curved washer for?8*?19*2t bolt(8) I-3 Screw M5*12 (8) Screwdriver (1) (Pedal Wrench) Allen Key(1)

Detaljer

Rundballepresse GP 1200. Deleliste. Side. J.nnhQlQ

Rundballepresse GP 1200. Deleliste. Side. J.nnhQlQ Rundballepresse GP 1200 J.nnhQlQ Hovedramme I sideplater Skjermer og nettkasse Nummerering av ruller Ruller Bindekasse og elektrisk opplegg Hydraulikk Hjul og nav Kraftoverføringsaksel Side 20.681 20.685

Detaljer

(O!lkd) ". : k øalikl. ORKEl O~ RESERVEDELER S;:JONNES ME~.VERKSTED NS N-7320 FANNREM. ~C3r 'DELELISTE FOR DOSERINGSBORD

(O!lkd) . : k øalikl. ORKEl O~ RESERVEDELER S;:JONNES ME~.VERKSTED NS N-7320 FANNREM. ~C3r 'DELELISTE FOR DOSERINGSBORD (O!lkd) ~C3r k øalikl 'DELELISTE FOR ORKEl DOSERINGSBORD SIDE 13.1 O~ Ved bestillinger er det vanligvis tilstrekkelig bare å oppgi delen I. s nummer. Hvis bestilleren imidlertid er i tvil med hensyn til

Detaljer

Veilys- og typegodkjennelsessett Multi-Pro 5800-gresspreder Modellnr Brukerhåndbok. Prosedyre Beskrivelse Ant. Bruk

Veilys- og typegodkjennelsessett Multi-Pro 5800-gresspreder Modellnr Brukerhåndbok. Prosedyre Beskrivelse Ant. Bruk Veilys- og typegodkjennelsessett Multi-Pro 5800-gresspreder Modellnr. 41603 Form No. 3370-150 Rev A Brukerhåndbok Montering Løse deler Bruk diagrammet nedenfor som en sjekkliste for å kontrollere at alle

Detaljer

Stokkstativ ST1910. Instruksjonsbok og delekatalog

Stokkstativ ST1910. Instruksjonsbok og delekatalog Stokkstativ ST1910 7630 Åsen, Norway Tlf: +47 74 01 59 00 Fax: +47 74 01 59 10 Foretaksnr: NO 980.400.212.mva www.duun.no Instruksjonsbok og delekatalog 1 Garantibestemmelser Duun ST1910 er garantert for

Detaljer

Casall R300 II bruksanvisning ROMASKIN

Casall R300 II bruksanvisning ROMASKIN Casall R300 II bruksanvisning ROMASKIN Før du fortsetter må du finne serienummer. Serienummer: - 3 - R300 II Monteringsdiagram UTVIDET DIAGRAM - 3 - Deleliste Nr. Beskrivelse Antall A DATAMASKIN 1 SETT

Detaljer

Side 2. 2009 Nijland Products. All rights reserved.

Side 2. 2009 Nijland Products. All rights reserved. 2009 Nijland Products All rights reserved. Informasjonen i dette dokumentet får ikke reproduseres og/eller publiseres på noen måte, ved utskrift, fotoutskrift, mikrofilm eller noe annet format overhode

Detaljer

SK300 Sponskrue Instruksjonsbok. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no

SK300 Sponskrue Instruksjonsbok. Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no SK300 Sponskrue Instruksjonsbok Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no Vi gratulerer med kjøpet av Duun SK300 Sponskrue. Produktet har det tetteste forhandlernettverket for landbruksmaskiner

Detaljer

Agromet dumperhenger T-041/K

Agromet dumperhenger T-041/K Agromet Norge AS Stasjonsveien 74 N-3175 RAMNES Tlf. +47 33 30 66 00 Fax. +47 33 30 66 10 e-post: post@agromet.no WEB: www.agromet.no Agromet dumperhenger T-041/K Reservedelskatalog Chassis nr: T041K130000

Detaljer

S-0702 Brannhydrant-knekkbar Teleskopisk

S-0702 Brannhydrant-knekkbar Teleskopisk Bruksområde og spesielle egenskaper Bruksområde: Vann (sjøvann på bestilling) Hydranten er knekkbar, etter påkjørsel kan hydranten monteres opp igjen ved å sette på 4 nye bolter (M6x60A4) høydejustering

Detaljer

Reservedeler. HMS art. nr. Kategori Beskrivelse Lev.art. nr Handicare. Pris

Reservedeler. HMS art. nr. Kategori Beskrivelse Lev.art. nr Handicare. Pris Reservedeler Kategori Beskrivelse Lev.art. nr Handicare HMS art. nr Pris 183093 Adapter trappeheis plattform Handi-lift EA7 for installerings håndkontroll 7-8001-21 262 183093 Aksel for sikkerhetsarm trappeheis

Detaljer

6. HYDRAULIKKMOTORER

6. HYDRAULIKKMOTORER AKSIALSTEMPELMOTOR - RADIALSTEMPELMOTOR - GERO LERMOTOR - TANNHJULSMOTOR 6. HYDRAULIKKMOTORER Intermot Radialstempelmotorer IAM Side 48-49 SAMPO Black Bruin Radialstempelmotorer BBC Side 51-53 SAMPO Black

Detaljer

STIGA PARK 92 M 107 M 8211-3036-06

STIGA PARK 92 M 107 M 8211-3036-06 STIGA PARK 92 M 107 M 8211-3036-06 1. Park -1993 5. 2. Park -1993 6. 3. Park -1993 7. 4. Park -1993 8. 9. 13. 10. 14. R 11. L 15. Z X A+5 A B+5 B Y W 12. 16. V L+R NORSK NO SYMBOLER Følgende symboler finnes

Detaljer

@Jikil,) RUNDBALLEPRESSE GP 1200 1989. koalilel O~ RESERVEDELER ORKEL. ~~Jf FOR G::JONNES. .G::JONNES MEK. VERKSTED AlS N-?320 FANNREM DELE~ISTE

@Jikil,) RUNDBALLEPRESSE GP 1200 1989. koalilel O~ RESERVEDELER ORKEL. ~~Jf FOR G::JONNES. .G::JONNES MEK. VERKSTED AlS N-?320 FANNREM DELE~ISTE @Jikil,) Jf koalilel DELESTE FOR ORKEL RUNDBALLEPRESSE GP 1200 1989 O RESERVEDELER Ved bestillinger er det vanligvi.s tilstrekkelig bare å oppgi delen' s nummer. Hvis bestilleren iidlertid er i tvil med

Detaljer

De fleste velger DUPLOSTAG med suveren slaglengde til sin traktor! Når toppstaget er inne og trekkstengene er i vater bør hurtigkoblingen helle 5-10.

De fleste velger DUPLOSTAG med suveren slaglengde til sin traktor! Når toppstaget er inne og trekkstengene er i vater bør hurtigkoblingen helle 5-10. VALG AV TOPPSTAG De fleste velger DUPLOSTAG med suveren slaglengde til sin traktor! Fordeler: - Mye større arbeidsområde -Skuffer og svanser kan tippes helt ned for tømming - Strøapparat kan legges helt

Detaljer

Casall INFINITY 1.2X ELLIPSEMASKIN 93008

Casall INFINITY 1.2X ELLIPSEMASKIN 93008 Casall INFINITY 1.2X ELLIPSEMASKIN 93008 1 Før du fortsetter må du finne serienummer. Serienummer: 2 INFINITY 1.2X P- 1 P- 6 P- 9 P- 13 P- 12 Allen Bolt M7*P1. 0*30L( 2) P- 2 P- 4 Screw M3*14L(2) P- 8

Detaljer

Gjengstang Syrefast A4-70

Gjengstang Syrefast A4-70 Gjengstang Syrefast A4-70 Monteringsanvisning Syrefast A4 for bruk i service class 3 aggressivt miljø så som kyst-, by- og industri miljø. Brukes ofte sammen med: - Kjemisk anker. - Gjennomgående bolter

Detaljer

SNØFRESERE OG SANDSPREDERE FRA ALA-TALKKARI

SNØFRESERE OG SANDSPREDERE FRA ALA-TALKKARI HØST - VINTER 09 SNØFRESERE OG SANDSPREDERE FRA ALA-TALKKARI Innholdsfortegnelse Generelt om bedriften/innholdsfortegnelse 1 SL 800 og 1300 - sandspreder 2 V-fresere med to utkastertuter 3-4 V-fresere

Detaljer

(0JlIæt) ,flø,. k"ali&! G;:JONNES G::JDNNES MEK.VERKSTED NS N-7320 FANNREM O~ RESERVEDELER ORKEL FOR DELELISTE. TB1 p. plan 210 x400 ml brems

(0JlIæt) ,flø,. kali&! G;:JONNES G::JDNNES MEK.VERKSTED NS N-7320 FANNREM O~ RESERVEDELER ORKEL FOR DELELISTE. TB1 p. plan 210 x400 ml brems '. (0Jlæt),flø,. k"ali&!... DELELSTE FOR ORKEL TRAKTORTLHENGERE TB1 p. plan 10 x400 ml brems O Ved bestillinger er det vanligvis tilstrekkelig bare å oppgi delens nummer. Hvis bestilleren imidlertid er

Detaljer

Agromet dumperhenger T-041/K

Agromet dumperhenger T-041/K Agromet Norge AS Stasjonsveien 74 N-3175 RAMNES Tlf. +47 33 30 66 00 Fax. +47 33 30 66 10 e-post: post@agromet.no WEB: www.agromet.no Agromet dumperhenger T-041/K Reservedelskatalog Chassis nr: T041K130000

Detaljer

U-plog H2 4600 / 5200 / 5800 / 6100 / 6700 / 7300. Reservedeler / Spare parts

U-plog H2 4600 / 5200 / 5800 / 6100 / 6700 / 7300. Reservedeler / Spare parts Innholdsfortegnelse U-plog H2 4600 / 5200 / 5800 / 6100 / 6700 / 7300 Reservedeler / Spare parts Set number Beskrivelse / Description 35094600 U-4600 H2 Hoveddeler 350205 U-4600 H2 Slitestål std. 35020244

Detaljer

INSTRUKSJONSBOK / RESERVEDELSLISTE MINI WRAP 600 / 604

INSTRUKSJONSBOK / RESERVEDELSLISTE MINI WRAP 600 / 604 7. desember 2002 600n20.wpd INSTRUKSJONSBOK / RESERVEDELSLISTE KAP. INNHOLD SIDE 1.0 INNLEDNING 3 2.0 SIKKERHETSREGLER 4 3.0 GENERELL INFORMASJON OM BALLEPAKKING 7 4.0 KLARGJØRING / MONTERING AV MASKINEN

Detaljer

Permolock Ch1. Bruksanvisning

Permolock Ch1. Bruksanvisning Permolock Ch1 Bruksanvisning NO Her finner du Permobil Avdeling for salg og service i Norge Permobil AS Solheimveien 4 Postboks 23 14 76 Rasta, Norge Tlf. 815 33655 Fax. 815 33244 E-post: firmapost@permobil.no

Detaljer

Deleliste for Duplostag 2403

Deleliste for Duplostag 2403 F Type 2403 - Duplostag Hullinnfesting i begge ender Lengde cc hull A B B G 2.4 tonn trekkraft v/ 190 bar Perfekt for traktorer opp til 55 hk Et rimelig og robust alternativ. Slanger med ISO koplinger

Detaljer

Monteringsbeskrivelse. Monteringsbeskrivelse. Veirekkverk. W-profil stålskinne på Sigma stålstolper. RSS 4m/cc og RSS 2m/cc

Monteringsbeskrivelse. Monteringsbeskrivelse. Veirekkverk. W-profil stålskinne på Sigma stålstolper. RSS 4m/cc og RSS 2m/cc Veirekkverk W-profil stålskinne på Sigma stålstolper W-profil RSS 4m/cc og RSS 2m/cc Kjørbekkdalen 2 N-3735 Skien 2 Innholdsfortegnelse. Informasjon... 3 2. Beskrivelse... 3 3. Ytelsesklasse... 3 4. Montering...

Detaljer

Bruks- og monteringsanvisning Multi Gym. Art No. 722 210

Bruks- og monteringsanvisning Multi Gym. Art No. 722 210 Bruks- og monteringsanvisning Multi Gym Art No. 722 210 VIKTIG SIKKERHETSINFORMASJON Forholdsregler Apparatet bør oppbevares utilgjengelig for barn. Apparatet bør kun brukes av en person av gangen. Dersom

Detaljer

Monteringsbeskrivelse. W-profil RSS 4m/cc PP. Monteringsbeskrivelse. Veirekkverk. W-profil stålskinne på Plast stolper. W-profil RSS 4m/cc PP

Monteringsbeskrivelse. W-profil RSS 4m/cc PP. Monteringsbeskrivelse. Veirekkverk. W-profil stålskinne på Plast stolper. W-profil RSS 4m/cc PP Veirekkverk W-profil stålskinne på Plast stolper W-profil RSS 4m/cc PP 2 Innholdsfortegnelse. Informasjon... 3 2. Beskrivelse... 3 3. Ytelsesklasse... 3 4. Montering... 3 4. Grunn og plassering... 3 4.2

Detaljer

Brukerhåndbok - Sikkerhetspresenning manuell med skinner

Brukerhåndbok - Sikkerhetspresenning manuell med skinner MEGET ENKELT! Når man lukker bassenget ved å trekke i reimen til utrekkstanga så rulles inn en reim på den ene siden av opprulleren. Mekanismen kan valgfritt plasseres på høyre eller venstre side. Man

Detaljer

Orltel Sp/i"!:;"!:; 14/20

Orltel Sp/i!:;!:; 14/20 Orltel Sp/i"!:;"!:; 14/20 Lessevogn INNHOLD: Boggiramme Ramme for enkel hjulaksling Forprosessor med tut Underramme med bunnbelte Hydraulikk for bunnbelte Drag Hydraulikk for drag Karmer og staker Fangnett

Detaljer

TERRASSEVARMER ELEKTRISK INNHOLD. Advarsler 3. Spesifikasjoner og utpakning 4. Installasjon av varmeelementene 5. Montering 6-8

TERRASSEVARMER ELEKTRISK INNHOLD. Advarsler 3. Spesifikasjoner og utpakning 4. Installasjon av varmeelementene 5. Montering 6-8 INNHOLD SOLARYS GULVMODELL OG BORDMODELL Advarsler 3 ELEKTRISK TERRASSEVARMER Spesifikasjoner og utpakning 4 Installasjon av varmeelementene 5 Montering 6-8 Betjening, rengjøring og oppbevaring 9 2 Advarsler

Detaljer

MOI - RESERVEDELSKATALOG.

MOI - RESERVEDELSKATALOG. MOI - RESERVEDELSKATALOG. PRODUKT SIDE ABS GJØDSELPUMPE 90 AGRI 60-72-84 / GV 151 BOGGI 103 BOGGI GB 18000L (580000) 115 BREMSENAV HYDRAULISK 64 BREMSENAV MEK. NB 75 69 BREMSENAV MEKANISK 66 BUKSERINGSTRALLE

Detaljer

Bergsikring. Vann og frostsikring. Prisliste 3 / 2009. Let s connect. Prisene er eks. mva. Se våre produktdatablader for teknisk informasjon.

Bergsikring. Vann og frostsikring. Prisliste 3 / 2009. Let s connect. Prisene er eks. mva. Se våre produktdatablader for teknisk informasjon. Let s connect Bergsikring Vann og frostsikring Prisliste 3 / 2009 Prisene er eks. mva Se våre produktdatablader for teknisk informasjon. Revidert 18.03.2009 www.pretec.no Tlf. (+47) 69 10 24 60 Fax (+47)

Detaljer

ELEKTRISKE RULLESTOLER Produktinformasjon SPORTSTER SE

ELEKTRISKE RULLESTOLER Produktinformasjon SPORTSTER SE - m/sitteenhet Captain (Fothvilerdeksel, krykkeholdere, speil og glideskinner er tilbehør) Elektriske Rullestoler Utgave:A0264 Dato: 05.11.2010 Side 1 av 12 HEPRO - hjelpemiddelprodusenten HEPRO er en

Detaljer

NORSK BRUKERVEILEDNING

NORSK BRUKERVEILEDNING NORSK BRUKERVEILEDNING FORHOLDSREGLER Bruk kun orginale deler som er levert med produktet. Inspiser produktet før du benytter deg av det for første gang, og med jevne mellomrom deretter. Forsikre deg om

Detaljer

RSS. Monteringsbeskrivelse. Veirekkverk. W-profil stålskinne på Sigma stålstolper. W-profil. Monteringsbeskrivelse. Road Safety Supply

RSS. Monteringsbeskrivelse. Veirekkverk. W-profil stålskinne på Sigma stålstolper. W-profil. Monteringsbeskrivelse. Road Safety Supply Veirekkverk W-profil stålskinne på Sigma stålstolper W-profil RSS 4 m/cc og RSS 2 m/cc Kjørbekkdalen 2 N-3735 Skien Innholdsfortegnelse. Informasjon... 3 2. Beskrivelse... 3 3. Ytelsesklasse... 3 4. Montering...

Detaljer

Tlf: 41 40 38 99 Fax: 66 89 21 01

Tlf: 41 40 38 99 Fax: 66 89 21 01 20 10 1002S SLANGESOKKEL. 2/3. BSP STÅL kr - 20 10 1002S0404 SL.SOKKEL 1002S 1/4"X 1/4" kr 43,50 20 10 1002S0406 SL.SOKKEL 1002S 1/4"X 3/8" kr 30,40 20 10 1002S0504 SL.SOKKEL 1002S 5/16"X 1/4" kr 25,30

Detaljer

Agromet dumperhenger T-623

Agromet dumperhenger T-623 Agromet Norge AS Stasjonsveien 74 N-375 RAMNES Tlf. +47 33 30 66 00 Fax. +47 33 30 66 0 e-post: post@agromet.no WEB: www.agromet.no Agromet dumperhenger T-63 Reservedelskatalog versjon 03 Reservedelskatalog

Detaljer

07 Stålkonstruksjoner (bærende)

07 Stålkonstruksjoner (bærende) 43(555) 07 Stålkonstruksjoner (bærende) 00.07.1 Stålkonstruksjoner Posten gjelder generelt og overordnet for alle øvrige poster for arbeider med stålkonstruksjoner. Enhetsprisene skal inkludere utarbeidelse

Detaljer

Orkel TX130. Tilhenger. Orkel AS N -7320 FANNREM. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 10907001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling!

Orkel TX130. Tilhenger. Orkel AS N -7320 FANNREM. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 10907001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Orkel TX130 Tilhenger ( N ) Deleliste Fra serienr.: # 10907001 +(N) Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Orkel AS N -7320 FANNREM Instruksjoner for delebestillinger Delene i figurene er merket med

Detaljer

Monteringsbeskrivelse. Monteringsbeskrivelse. Veirekkverk. W-profil stålskinne på Sigma stålstolper med bak-skinne. RSS 1m/cc BSB og RSS 2m/cc BSB

Monteringsbeskrivelse. Monteringsbeskrivelse. Veirekkverk. W-profil stålskinne på Sigma stålstolper med bak-skinne. RSS 1m/cc BSB og RSS 2m/cc BSB W-profil RSS m/cc BSB og RSS 2m/cc BSB Veirekkverk W-profil stålskinne på Sigma stålstolper med bak-skinne W-profil RSS m/cc BSB og RSS 2m/cc BSB Kjørbekkdalen 2 N-3735 Skien W-profil RSS m/cc BSB og RSS

Detaljer

ESD SAMMENLEGGBARE KASSER ESD FBD 43/22

ESD SAMMENLEGGBARE KASSER ESD FBD 43/22 ESD SAMMENLEGGBARE KASSER ESD FBD 43/22 ESD SAMMENLEGGBARE KASSER ESD FBD 43/22 Artikkelnr.: ESD FBD 43/22 : Høyde 40 x 30 x 22 cm 36,5 x 26,5 x 20 cm 21,5 cm 7,7 cm 7,2 cm 19 l 2,69 kg ESD SAMMENLEGGBARE

Detaljer

Innstilling. Kverneland Vendeplog

Innstilling. Kverneland Vendeplog Innstilling Kverneland Vendeplog Traktorens innvendige sporvidde Kontroller innvendig sporvidde på bakre hjul. Anbefalt sporvidde fra 120 cm til 160 cm, dette for å få den rette vidden på første får. Her

Detaljer

Prosjekt/Project: Detaljhåndboka Beregningseksempel PF2 Prosjektnr: 513 00 75

Prosjekt/Project: Detaljhåndboka Beregningseksempel PF2 Prosjektnr: 513 00 75 BA 013-05-7 Beregningseksempel PF Side 1 av 9 t.p HEA 00 S355 PL 0x30x380 S355J FUNDAMENTBOLTER 4x M4x600 8.8 BETONG B30 t.fc h.c Ø d.0 c.1 b.c t.wc c. c.1 b.1 e.1 m.0 e. d.1 Input Stålsort : "S355" f

Detaljer

Stokkstativ ST1910. Instruksjonsbok og delekatalog

Stokkstativ ST1910. Instruksjonsbok og delekatalog Stokkstativ ST90 7630 Åsen, Norway Tlf: +7 7 0 59 00 Fax: +7 7 0 59 0 Foretaksnr: NO 980.00..mva www.duun.no Instruksjonsbok og delekatalog Garantibestemmelser Duun ST90 er garantert for mnd mot feilaktige

Detaljer

Monteringsanvising for Primeo dusjkabinett 80x80, 90x90 og 70x90cm / 90x70cm

Monteringsanvising for Primeo dusjkabinett 80x80, 90x90 og 70x90cm / 90x70cm Monteringsanvising for Primeo dusjkabinett 80x80, 90x90 og 70x90cm / 90x70cm www.dahl.no Vers: 3.03 Medfølger ikke TOPP BUNN Medfølger ikke OBS. Dusjsettet i fig 11 kan avvike noe fra aktuell modell.

Detaljer

Nominell kapasitet (trygg belastning) Senket høyde Maksimal høyde

Nominell kapasitet (trygg belastning) Senket høyde Maksimal høyde BRUKSANVISNING 3 TONNS GARASJEJEKK LAV PROFIL Nominell kapasitet (trygg belastning) Senket høyde Maksimal høyde Maksimalt 2500 kg 85mm 455mm Løfting av jekken 1. Sørg for at jekken og kjøretøyet står på

Detaljer

Produktkatalog DELER TIL LOBAS GARASJEPORTER GA-3-08-2. UNV og MINOR Leddportbeslag VIKING Vippeportbeslag 24.04.2013 / R3

Produktkatalog DELER TIL LOBAS GARASJEPORTER GA-3-08-2. UNV og MINOR Leddportbeslag VIKING Vippeportbeslag 24.04.2013 / R3 Produktkatalog DELER TIL LOBAS GARASJEPORTER og Leddportbeslag VIKING Vippeportbeslag GA-3-08-2 24.04.2013 / R3 Garasjeporter Prisene gjelder fra 01.05.2013 Leveringsbetingelse: Ex works Lonevåg / Fotlandsvåg

Detaljer

BORD SAG 200mm 600W BRUKSANVISNING. Home Design AS erklærer herved at følgende produkter er i samsvar med gjeldende direktiver: Produkt: Bordsag, 600W

BORD SAG 200mm 600W BRUKSANVISNING. Home Design AS erklærer herved at følgende produkter er i samsvar med gjeldende direktiver: Produkt: Bordsag, 600W BORD SAG 200mm 600W Home Design AS erklærer herved at følgende produkter er i samsvar med gjeldende direktiver: BRUKSANVISNING Produkt: Bordsag, 600W Produktbetegnelse: Direktiver: Normer: Sted og dato:

Detaljer

Bruks- og monteringsanvisnig til Abilica CondiSpin Art. nr. 555 040 / 555 045

Bruks- og monteringsanvisnig til Abilica CondiSpin Art. nr. 555 040 / 555 045 Bruks- og monteringsanvisnig til Abilica CondiSpin Art. nr. 555 040 / 555 045 KOMPLETT DELETEGNING 2 KOMPLETT DELELISTE Nr. Beskrivelse Antall Nr. Beskrivelse Antall 1 Hovedramme 1 37 Kjede, 104L 1 2 Fremre

Detaljer

BENSIN OG DIESEL HYDRAULISKE AGGREGATER

BENSIN OG DIESEL HYDRAULISKE AGGREGATER BENSIN OG DIESEL HYDRAULISKE AGGREGATER DIESEL: AGHD 30, 65, 140, 270 BENSIN: AGHB 30 DIESEL-HYDRAULISK AGGREGAT TYPE AGHD30 Dimensjoner (LxBxH): Ca 600x500x630 mm Vekt tom m/startbatteri Ca. 97 kg Dieselmotor:

Detaljer

HTS305 Instruksjonsbok

HTS305 Instruksjonsbok Duun Industrier as 7630 Åsen, Norway www.duun.no HTS305 Instruksjonsbok Serienummer: f.o.m. HTS305-130001 Vi gratulerer med kjøpet av Duun HTS305 traktorskjær. Produktet har det tetteste forhandlernettverket

Detaljer

V-plog VPL / V-plow VPL 15/18/21/24/27/30 Reservedelsliste / Spare parts

V-plog VPL / V-plow VPL 15/18/21/24/27/30 Reservedelsliste / Spare parts Innhold / Index V-plog VPL / V-plow VPL 15/18/21/24/27/30 Reservedelsliste / Spare parts Set number Beskrivelse Description 35025012 Hoveddeler VPL 15 Main parts VPL 15 35025022 Skjær sett VPL 15 Cutting

Detaljer

Orkel DX130. Tilhenger. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 11410001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling!

Orkel DX130. Tilhenger. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 11410001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Orkel DX130 Tilhenger ( N ) Deleliste Fra serienr.: # 11410001 +(N) Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Instruksjoner for delebestillinger Delene i figurene er merket med posisjonsnummer. I tabellteksten

Detaljer