FLOORTEC 560B. Model: FLOORTEC 560 B. Stykliste Dansk

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Størrelse: px
Begynne med side:

Download "FLOORTEC 560B. Model: FLOORTEC 560 B. Stykliste Dansk"

Transkript

1 Model: FLOORTEC 560 B Stykliste Dansk

2 Indholdsfortegnelse Chassissystem 3 Hovedkostsamling 5 SIDEKOSTSAMLING 7 STYREHJULSSAMLING 9 Skidtkassesystem 11 TRANSMISSIONSSYSTEM 13 REMSTRAMMERSAMLING 15 Reduction motor assy 17 Støvkontrolsystem 19 HÅNDTAGSSYSTEM 21 KONTROLPANEL 23 Hub, left & right 25 MÆRKATER 27 Electrical parts 29 Battery charger assembly 31 ANBEFALEDE RESERVEDELE 33 EKSTRAUDSTYR 35

3 Chassissystem 560B1 3

4 Chassissystem 560B1 4 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse Møtrik M8 Uni Wheel Hjul med bremse OPTION INSERT M WASHER M8 UNI PCS SET SCREW M8X20 HEX HD F/THD ISO NUT HEX M14 UNI L Skiv e 8X24X2 FLAT ISO SCREW M8X35 HEX HD F/THD ISO L Skiv e Screw Te 6X CHASSIS ROTOMOLDED HOOD ROTOMOLDED BLUE Push Switch F/Sw700S Sikring, 60 A Sikring 15 A, Sw700S GASKET BONNET L.815MM SCREW 4X12 PAN PHIL W/O BIT F PLASTIC Plain Washer 5X15 Zn CAP D SPACER SCREW M10X25 UNI5931

5 Hovedkostsamling 560B2 5

6 Hovedkostsamling 560B2 6 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse 1 L Skrue M6X16 UNI SCREW NUT Insert M Fejev alse standard Fejev alse natur 600 mm Ø265 OPTION Fejev alse stålmix OPTION Fejev alse til tæpper/naturf iber OPTION Børste,Hov ed,st.mix,600mm Ø245Mm OPTION SUPPORT.MAIN BROOM Luge til hov edkost, højre Skørt Front Sw Sværtefrit skørt, bag OPTION Skørt,Side H/V Sw700S F/ Sw 700S Sværtefrit skørt, side OPTION PLATE.FRONT SKIRT PLATE SIDE SKIRT Skirt Front Soft SCREW 3.9X13 SELF HEX HD FLANG DIN L Hex Nut Self locking Ss M Knob M Skrue M6X12 UNI Luge til hov edkost, v enstre Screw Te 6X Kabel CIRCLIP M FIXING CABLE DECAL ROUND GREY Self -Locking Nut M Filter Shaker Spring NUT HEX M6 UNI PCS SET Gaffel SCREW 3.9X13 SELF C/SUNK SLOT ISO1482

7 SIDEKOSTSAMLING 560B3 7

8 SIDEKOSTSAMLING 560B3 8 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse NUT SELF L. M6 UNI Af standssty kke 6.5X10X Plain Washer 5X15 Zn Sidekost standard OPTIONAL Sidekost stålmix Sidekost til tæpper/naturf iber OPTIONAL Sidekost ny lon (180 x 347) OPTIONAL Screw M5X25 Uni Skiv e 9X45X3 Uni Vred Screw Te 6X20 9 L Skiv e Screw Te 6X Nøgle Uni6604A Nav F. Sidebørste Arm,Side Børste Konsol F. Børste Krog For Sidebørste BELLEVILLE WASHER 12.3X21.8X0.35 DIN Reduction Gearmotor

9 STYREHJULSSAMLING 560B4 9

10 STYREHJULSSAMLING 560B4 10 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse SCREW M10X20 BUTTON HD HEX FLANG ISO NUT M 8 WURTH Kullager, Aw 400-Serien SUPPORT PFT SCREW GRUB M6X14 CUP POINT ISO SCREW M8X16 HEX HD F/THD ISO KEY 6X6X25 UNI6604A WHEEL CPL D.250 RT GREY/BLACK PKD PULLEY D WHEEL CPL D.250 LT GREY/BLACK PKD SHAFT

11 Skidtkassesystem 560B5 11

12 Skidtkassesystem 560B5 12 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse CONTAINER WASTE BLACK ROTOMOULDED KIT SCREW M5X20 HEX HD F/THD ISO Plate Gummi Ophæng Dæksel, Sort

13 TRANSMISSIONSSYSTEM 560B6 13

14 TRANSMISSIONSSYSTEM 560B6 14 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse 1 L Screw Ba450/ Møtrik M8 Uni Belt Fjeder SCREW M8X20 CAP HD HEX SOCK ISO SCREW M8X16 HEX HD F/THD ISO NUT HEX M6 UNI PCS SET CONTAINER BATTERY PANEL INSULATING Skrue Galv aniseret M8X25 Ba650S WASHER M8 UNI PCS SET Screw Te 6X SPACER BRACKET BATTERY RETAINING Rem Sw 700 S PLATE INSERT M8

15 REMSTRAMMERSAMLING 560B7 15

16 REMSTRAMMERSAMLING 560B7 16 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse WASHER M10 UNI1751B SCREW M10X20 CAP HD HEX SOCK ISO Kullager RING D 26 UNI L Skiv e 8X24X2 FLAT ISO ARM BELT TENSIONER SPACER 10.1X16X Leje Til Flange ROLLER BELT TENSIONER Møtrik M8 Uni Screw Te 8X BUSHING

17 Reduction motor assy 560B8 17

18 Reduction motor assy 560B8 18 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse Møtrik M8 Uni WASHER M8 UNI PCS SET NUT SELF L. M5 UNI PCS SET 4 L SCREW M6X12 PAN HD PHIL ISO SCREW M6X12 C/SUNK FLAT HD HEX ISO Kullager, Aw 400-Serien SCREW GRUB M6X10 CUP POINT ISO Plain Washer 5X15 Zn Lejepande Aw Support SCREW M5X20 HEX HD F/THD ISO SCREW M5X14 C/SUNK FLAT HD HEX ISO SCREW M8X80 CAP HD HEX SOCK ISO Skrue Key 4X4X15 Uni6604A key 5X5X25 UNI6604A PKD WASHER 6X24X2 UNI PCS SET set includes 10 pcs WASHER M5 UNI PCS SET KEY 5X5X20 UNI6604A PKD KEY 6X6X25 UNI6604A PULLEY D PULLEY ALU. PD.65 SPZ Driv hjul Sw Driv hjul Sw Reduction Gear Complete Blæserhjul PLATE SUPPORTING BRACKET SHAFT TRANSMISSION BUSHING SHAFT MAIN BROOM COVER SPACER KEY 3/16X3/16X Z-Skrue Motor Electric 600W 12V Brush Carbon Kit 4Pcs KEY 6X6X40 UNI6604A

19 Støvkontrolsystem 560B9 19

20 Støvkontrolsystem 560B9 20 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse For-filter OPTION NOT SHOWN SCREW 4X12 PAN PHIL W/O BIT F PLASTIC Filter, poly ester OPTION Filter, papir Filter, poly ester, antistatisk OPTION HOOK FILTER FRAME FILTER PROTECTION FAN Pakning, Skidtv ands Tank Br Pakning NUT HEX M10 UNI Filter Shaker Spring NUT HEX M6 UNI PCS SET WASHER M10 UNI8842A Knob BUSHING FILTER SHAKER MASS FILTER SHAKER Skiv e M6 UNI SCREW M6X110 SOC CAP HD ISO Elektrisk f ilterry ster (kun B-modeller) OPTION - INST.INSTR

21 HÅNDTAGSSYSTEM 560B10 21

22 HÅNDTAGSSYSTEM 560B10 22 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse Nut M Justeringshåndtag Justeringshåndtag Klämma Wirejustering Gaffel CIRCLIP M Håndtag Komplet SCREW M8X130 CARR. SQUARE NECK ISO Knob M FIXING CABLE Kabel. Floortex 550B Kabel

23 KONTROLPANEL 560B11 23

24 KONTROLPANEL 560B11 24 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse Møtrik M WASHER M4 UNI8842A SCREW M6X10 HEX HD F/THD ISO L SCREW M6X12 PAN HD PHIL ISO Tændingsnøgle SCREW GRUB M6X30 CUP POINT ISO SPACER SCREW M4X8 C/SUNK FLAT HD PHIL ISO Skiv e M6 Uni1751B CARD ELECTRONIC PKD PANEL CONTROL Label INSULATOR M6 WHITE Electromagnetic Switch SPACER M4 L SCREW M4X8 HEX HD F/THD ISO GASKET ADHESIVE F CONTR. PANEL Nøgle (2 Pcs) Ba510Sd

25 Hub, left & right 560B12 25

26 Hub, left & right 560B12 26 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse Nav Sw700/ Lager Fjeder Stif t Skrue M4X6 UNI Knob M 8X Spacer D.12Xd.17X22, Ring D 12 UNI L Skiv e 8X24X2 FLAT ISO Remskive

27 MÆRKATER 560B13 27

28 MÆRKATER 560B13 28 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse Mærkat For Sikring 60 A DECAL FUSE 15A DECAL DANGER MOVING PARTS DECAL FLOORTEC 560 B DECAL NILFISK-ALTO ROUND

29 Electrical parts 560B14 29

30 Electrical parts 560B14 30 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse Harness Machine Sw700Sb HARNESS BATTERY SW 700S B HOLDER MAXIFUSE Sikring, 60 A Holder Fuse Sikring 15 A, Sw700S CONNECTOR 50A Indb. Oplader 12V 20A FLOORTEC 550B

31 Battery charger assembly 560B15 31

32 Battery charger assembly 560B15 32 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse Self -Locking Nut M SCREW 4.8X25 SELF PAN HD PHIL ISO Skiv e M6 UNI Indb. Oplader 12V 20A FLOORTEC 550B BRACKET GASKET ADHESIVE 20X5 L.125MM

33 ANBEFALEDE RESERVEDELE 560B16 33 Ingen tegning

34 ANBEFALEDE RESERVEDELE 560B16 34 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse Filter, papir WEAR PARTS Skirt Front Soft WEAR PARTS Skørt,Side H/V Sw700S F/ Sw 700S WEAR PARTS Kæde WEAR PARTS Sikring, 60 A WEAR PARTS Sikring 15 A, Sw700S WEAR PARTS Sidekost standard WEAR PARTS Fjeder ORDINARY MAINTENANCE Skørt Front Sw WEAR PARTS Belt ORDINARY MAINTENANCE Rem Sw 700 S ORDINARY MAINTENANCE Nav F. Sidebørste ORDINARY MAINTENANCE Brush Carbon Kit 4Pcs ORDINARY MAINTENANCE Brush Carbon Kit 4Pcs ORDINARY MAINTENANCE WHEEL CPL D.250 RT GREY/BLACK PKD EXTRAORDINARY MAINTENANCE WHEEL CPL D.250 LT GREY/BLACK PKD EXTRAORDINARY MAINTENANCE Kabel. Floortex 550B EXTRAORDINARY MAINTENANCE Reduction Gearmotor EXTRAORDINARY MAINTENANCE Electromagnetic Switch EXTRAORDINARY MAINTENANCE CARD ELECTRONIC PKD EXTRAORDINARY MAINTENANCE Push Switch F/Sw700S EXTRAORDINARY MAINTENANCE Lager EXTRAORDINARY MAINTENANCE Kullager, Aw 400-Serien EXTRAORDINARY MAINTENANCE Kullager EXTRAORDINARY MAINTENANCE Pakning, Skidtv ands Tank Br 651 EXTRAORDINARY MAINTENANCE Pakning EXTRAORDINARY MAINTENANCE Nøgle (2 Pcs) Ba510Sd EXTRAORDINARY MAINTENANCE Kabel EXTRAORDINARY MAINTENANCE

35 EKSTRAUDSTYR 560B17 35 Ingen tegning

36 EKSTRAUDSTYR 560B17 36 Pos Vare nr. Ant Beskrivelse Filter, poly ester Sidekost stålmix Sidekost til tæpper/naturf iber Filter, poly ester, antistatisk Hjul med bremse Sværtefrit skørt, side Sidekost ny lon (180 x 347) Skørt Front Sw Sværtefrit skørt, bag Fejev alse natur 600 mm Ø Fejev alse stålmix Skirt Front Soft For-filter Elektrisk f ilterry ster (kun B-modeller)

SCRUBTEC 343 B. Stykliste Dansk. Model: SCRUBTEC 343 B SCRUBTEC 343 B OBC SCRUBTEC 343 COMBI

SCRUBTEC 343 B. Stykliste Dansk. Model: SCRUBTEC 343 B SCRUBTEC 343 B OBC SCRUBTEC 343 COMBI Model: OBC SCRUBTEC 343 COMBI Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Opløsningstank 3 VAKUUMSYSTEM 5 GENINDVINDINGSTANK 7 CHASSISSYSTEM BA 430S/510S 9 KONTROLPANELSAMLING 11 OPLØSNINGSSYSTEM 13 GUMMISKRABERSAMLING

Detaljer

SCRUBTEC 343 B. Stykliste Dansk. Model: SCRUBTEC 343 B SCRUBTEC 343 B OBC SCRUBTEC 343 COMBI

SCRUBTEC 343 B. Stykliste Dansk. Model: SCRUBTEC 343 B SCRUBTEC 343 B OBC SCRUBTEC 343 COMBI Model: OBC SCRUBTEC 343 COMBI Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Opløsningstank 3 VAKUUMSYSTEM 5 GENINDVINDINGSTANK 7 CHASSISSYSTEM BA 430S/510S 9 KONTROLPANELSAMLING 11 OPLØSNINGSSYSTEM 13 GUMMISKRABERSAMLING

Detaljer

1 Crankcase assy - - - - - 8600060 1 Detaljer 2 Silent-block lower attachment - - - - - 8120902 4 Detaljer 3 Front attachment bush - - - - - 8121948 1 Detaljer 4 Hex screw - - - - - 8150439 1 Detaljer

Detaljer

http://www.aprilia.no/spdetails.asp?tav=33&cat=392y

http://www.aprilia.no/spdetails.asp?tav=33&cat=392y Seite 1 von 2 Aprilia.no Motorsykkel Scooter Sykkel Demosykler Reservedeler 1 2 3 4 5 Exhaust pipes spring Exhaust pipe gasket Front. Exhaust pipe Rear exhaust pipe Central exhaust pipe 6 RH silencer -

Detaljer

Delekatalog Levo Kid & Junior

Delekatalog Levo Kid & Junior Delekatalog Levo Kid & Junior Gjelder for stolnummer f.o.m. 410000 / 510000 Rev:150301 Utgave: Mars 2001 Forside A.1.1 INNHOLDSFORTEGNELSE Innhold Forside Innholdsfortegnelse Side A.1.1 B.1.1 Ramme 1.1.1

Detaljer

Reservedeler for Weishaupt brenner WG5

Reservedeler for Weishaupt brenner WG5 Reservedeler for Weishaupt brenner WG5 Side 1 Bilde nr Holte Industri varenummer Weishaupt varenummer Beskrivelse 1. Brenner 1,1 241 050 0101 7 E Burner housing 1,2 241 050 0128 7 E Burner flange 1,3 WH200498

Detaljer

Artnr 500714 Høytrykksvasker Hyper T 2015LP 8.623.0911 HPC TEKNA HT 2015LP 400/50 TS (HYPER T)

Artnr 500714 Høytrykksvasker Hyper T 2015LP 8.623.0911 HPC TEKNA HT 2015LP 400/50 TS (HYPER T) / 7 Artnr 50074 Høytrykksvasker Hyper T 05LP 8.63.09 HPC TEKNA HT 05LP 400/50 TS (HYPER T) Lev art GK art Engelsk Norsk Svensk Stk 5.60.04 MOTORPUMP Motor/pumpe 5.606.004 MOTOR LW R.A. 400/50 Motor LW

Detaljer

http://www.aprilia.no/spdetails.asp?tav=49&cat=3941

http://www.aprilia.no/spdetails.asp?tav=49&cat=3941 Seite 1 von 2 Aprilia.no Motorsykkel Scooter Sykkel Demosykler Reservedeler 1 Constructor dataplate - - CF - - 8167651 1 DI049 Detaljer 1 Constructor dataplate - - A-B-CH-D-DK-E-EU-F-GR- I-NL-P-UK - -

Detaljer

V-plog VPL / V-plow VPL 15/18/21/24/27/30 Reservedelsliste / Spare parts

V-plog VPL / V-plow VPL 15/18/21/24/27/30 Reservedelsliste / Spare parts Innhold / Index V-plog VPL / V-plow VPL 15/18/21/24/27/30 Reservedelsliste / Spare parts Set number Beskrivelse Description 35025012 Hoveddeler VPL 15 Main parts VPL 15 35025022 Skjær sett VPL 15 Cutting

Detaljer

Artnr 570744 Strømaggregat PM 13000T 230V 3 fas

Artnr 570744 Strømaggregat PM 13000T 230V 3 fas / 3804003-0005 BOLT, FLANGE M6 6 Skrue M6x6 9 2 2023025-000 COVER COMP.HEAD Toppdeksel 3 380950400-000 CLIP,TUBE Slangeklemme 4 3807443-000 TUBE, BREATHER Slange utlufting 5 20250062-000 573037 PACKING,

Detaljer

D70/K70/K70S kombinasjonsplog D70/K70/K70S Combination plow Reservedelsliste / Spare parts # 1

D70/K70/K70S kombinasjonsplog D70/K70/K70S Combination plow Reservedelsliste / Spare parts # 1 Innhold / Index D70/K70/K70S kombinasjonsplog D70/K70/K70S Combination plow Reservedelsliste / Spare parts # 1 Set number Beskrivelse Description 35090034 K70 3100 Hoveddeler K70 3100 Main parts 35070019

Detaljer

BRUKERMANUAL for EXERFIT 430 RUNNER

BRUKERMANUAL for EXERFIT 430 RUNNER 333 BRUKERMANUAL for EXERFIT 430 RUNNER BUILT FOR HEALTH 1 INTRODUKSJON Denne tredemøllen er designet og konstruert for problemfritt bruk og trening. Vi anbefaler deg å lese nøye igjennom brukermanualen

Detaljer

Splittegninger / Deleliste

Splittegninger / Deleliste Splittegninger / Deleliste HP9T HP9TM101: 1 of 1 Tegnings nr. Vare nummer Beskrivelse Antal HP9TM101 HP9T HP9T\HP9TM101 100 Inneholder 476000 Skjold Rødt TA Indoor 1 100 Inneholder 476001 Skjold Sort TA

Detaljer

PROFILVALSE (LOCKFORMER)

PROFILVALSE (LOCKFORMER) PROFILVALSE (LOCKFORMER) TILKOBLING Disse maskinene MÅ tilkobles av elektro fagfolk som innehar nødvendige autorisasjoner. Tilkoblingen er fullstendig installert, med unntak av tilkobling av strømforsyning.

Detaljer

1 Saddel support - - - R - 8146632 1 Detaljer 1 Saddel support - - - STD - 8146457 1 Detaljer 2 Threaded rivet - - - - - 8102544 13 Detaljer 3 Rear fairing support - - - - - 8134452 1 Detaljer 4 Cable

Detaljer

Bruks- og monteringsanvisning til Abilica ExBike Art. nr. 555 014

Bruks- og monteringsanvisning til Abilica ExBike Art. nr. 555 014 Bruks- og monteringsanvisning til Abilica ExBike Art. nr. 555 014 VIKTIG INFORMASJON Bruksområdet for dette treningsapparatet er hjemmetrening. Barn må ikke benytte apparatet uten tilsyn, og bør heller

Detaljer

92 UK. Partlist, Jøtul F 305 Jøtul AS Fredrikstad, Norway. XX - Position number YY - Quantity. Position number 92 UK only for United Kingdom

92 UK. Partlist, Jøtul F 305 Jøtul AS Fredrikstad, Norway. XX - Position number YY - Quantity. Position number 92 UK only for United Kingdom 7 79 00 0 6 7 6 6 6 7 67 0 66 9 0 6 99 9 6 9 0 9 79 0 6 0 6 07 97 0 96 6 60 67 9 0 0 06 7 7 6 6 0 XX - Position number YY - Quantity 9 UK 9 6 0 Position number 9 UK only for United Kingdom 7 7 6 9 7 7

Detaljer

REF.NO PART NO. DESCRIPTION

REF.NO PART NO. DESCRIPTION 250ATV-registrerbar REF.NO PART NO. DESCRIPTION antall originalt Pris Kr 1-1 11102010-000FG- PNEUMATIC CAM SHAFT ASSY 1 655 1-2 1 22 1-3 1 95 1-4 1 32 1-5 11004010-000FG- TIMING SPROCKET 1 198 1-6 91000000-10025-

Detaljer

Manual. Spredervogn SW-36 Spridervagn SW-36

Manual. Spredervogn SW-36 Spridervagn SW-36 Manual Spredervogn SW-36 Spridervagn SW-36 540210 1 Montering og bruksanvisning 1. NYTTIGE TIPS: LES OG FORSTÅ BRUKSANVISNINGEN FØR MONTERING Hvis sprederen ikke sprer jevnt, påse at fronten på girkassen

Detaljer

BRUKER MANUAL/USERS MANUAL

BRUKER MANUAL/USERS MANUAL BRUKER MANUAL/USERS MANUAL 65 ELECTRICAL HEIGHT ADJUSTMENT FORHANDLER/DEALER. A/S SØRLANDETS ALUMINIUMPRODUKTER Mjåvannsveien 35, 4628 Kristiansand, NORWAY Tlf:+4 38 18 52 00 Fax:+4 38 18 20 86 9 3 1 2

Detaljer

SERVICEMANUAL OG VEDLIKEHOLDSBESKRIVELSE

SERVICEMANUAL OG VEDLIKEHOLDSBESKRIVELSE SERVICEMANUAL OG VEDLIKEHOLDSBESKRIVELSE Gemino 60 Gemino 60 M Gemino 60 S Gemino 60 service og veldikehold_no_a Gemino 60 Service og vedlikehold Vedlikehold som er nevnt i dette avsnittet kan utføres

Detaljer

Mounting the electrically elevating legrest

Mounting the electrically elevating legrest ASSEMBLY INSTRUCTION Mounting the electrically elevating legrest EN NO 9000A ..8 9000 Mounting the electrically elevating legrest Preparation Note! Switch off the wheelchair via remote control. Instructions

Detaljer

TKS Spare parts list

TKS Spare parts list TKS APF touch 988750 APF touch, utgave, 2008 2 APF touch Reservedelsliste APF touch Valid from serial no./gyldig fra serienr.: Please note the following when ordering spare parts: It should always be refered

Detaljer

Gratangen Mekaniske Industri AS Adresse: Telefon: Telefax: E-post: Hellarbogen, 9470 GRATANGEN +47 770 20730 +47 770 20720 postmottak@gmi-as.

Gratangen Mekaniske Industri AS Adresse: Telefon: Telefax: E-post: Hellarbogen, 9470 GRATANGEN +47 770 20730 +47 770 20720 postmottak@gmi-as. 19 13.0 Reservedelsliste for kommunalblad, type KBL; Deletegning Kommunalblad, plogblad- og skjærutrustning Art.nr. KBL KBL KBL Benevnelse Description Part.no. 300 330 360 1-3 101801 1 1 1 Plogblad, 300-330

Detaljer

205 ROWER NORSK BRUKERVEILEDNING

205 ROWER NORSK BRUKERVEILEDNING 205 ROWER NORSK BRUKERVEILEDNING CONTENTS SAFETY PRECAUTIONS 2 EXPLODED DIAGRAM 8-9 PRE-ASSEMBLY CHECK LIST 3 PART LIST 10-11 HARDWARE PARTS LIST 4 METER INSTRUCTIONS 12 ASSEMBLY INSTRUCTION 5-7 EXERCISE

Detaljer

Utstyr deleliste. Serienr: Lokasjon: Grovanalyse av Kakshåndteringsanlegget finnes på DOCS#354293 Modell: Utstyrsid: Utstyrsnavn:

Utstyr deleliste. Serienr: Lokasjon: Grovanalyse av Kakshåndteringsanlegget finnes på DOCS#354293 Modell: Utstyrsid: Utstyrsnavn: Utstyr deleliste Utstyrsid: Utstyrsnavn: 51326.200.000 CUTTINGS TRANSFER SYSTEM, BRANDT ANLEGG Serienr: Lokasjon: Grovanalyse av Kakshåndteringsanlegget finnes på DOCS#354293 Modell: Item Deleid Delenavn

Detaljer

Orkel TX130. Tilhenger. Orkel AS N -7320 FANNREM. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 10907001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling!

Orkel TX130. Tilhenger. Orkel AS N -7320 FANNREM. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 10907001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Orkel TX130 Tilhenger ( N ) Deleliste Fra serienr.: # 10907001 +(N) Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Orkel AS N -7320 FANNREM Instruksjoner for delebestillinger Delene i figurene er merket med

Detaljer

Artnr Gressklipper DY21-173S 5.5HK

Artnr Gressklipper DY21-173S 5.5HK 1 / 7 2 / 7 Pos Lev art GK art Engelsk Norsk Svensk Stk 1 DY0702-1C Deck Chassis Chassi 1 2 DY0702-3B connecting bar Hendel Stag 1 3 DY0701-4C Dalle Plastdeksel Plastkåpa, främre 1 4 DY0701-13C 541893

Detaljer

100 CYCLE NORSK BRUKERVEILEDNING

100 CYCLE NORSK BRUKERVEILEDNING 100 CYCLE NORSK BRUKERVEILEDNING INNHOLD FORHOLDSREGLER 2 OVERSIKTSDIAGRAM -8 SJEKKLISTE, MONTERING 3 MONTERING 9-14 DELELISTE, SMÅDELER 4 COMPUTER 15 DELELISTE 5-6 TRENINGSINSTRUKSJONER 16-1 VIKTIGE FORHOLDSREGLER

Detaljer

Bruks- og monteringsanvisning til Abilica ProBike Art. nr. 557 016

Bruks- og monteringsanvisning til Abilica ProBike Art. nr. 557 016 Bruks- og monteringsanvisning til Abilica ProBike Art. nr. 557 016 Modell UE-7016 VIKTIG INFORMASJON Sykkelen skal kun brukes som beskrevet i denne bruksanvisningen. Eieren av trimapparatet er ansvarlig

Detaljer

POSEIDON 4. Model: POSEIDON 4-18 POSEIDON 4-25 POSEIDON 4-28 POSEIDON 4-29 POSEIDON 4-30 POSEIDON 4-35 POSEIDON 4-36 POSEIDON 4-41.

POSEIDON 4. Model: POSEIDON 4-18 POSEIDON 4-25 POSEIDON 4-28 POSEIDON 4-29 POSEIDON 4-30 POSEIDON 4-35 POSEIDON 4-36 POSEIDON 4-41. Model: -18-25 -28-29 -30-35 -36-41 Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse abinet 3 RAMME 5 MOTOR 7 Motor - suspension 9 Pump 11 Electric box 14 Default accessories 17 Hose reel 19 ANBEFALEDE RESERVEDELE 21

Detaljer

SERVICE MANUAL SEDEO PRO+

SERVICE MANUAL SEDEO PRO+ SERVICE MANUAL NO SEDEO PRO+ Sedeo Pro+ 0 Handicare Ettertrykk forbudt. Informasjonen i dette dokumentet må ikke gjengis og/eller publiseres i noen form, ved trykk, kopiering, mikrofi lm eller i noen som

Detaljer

Sikkerhetsmessige forhåndsregler

Sikkerhetsmessige forhåndsregler Sikkerhetsmessige forhåndsregler WARNING: Før du tar sykkelen i bruk, vær vennlig å lese hele sikkerhetsinstruksen nedenfor nøye for og forhindre skader. 1. Denne sykkelen er kun produsert for hjemmetrening.

Detaljer

V90-2800 / 3200 / 3700 / 4000 Reservedelsliste / Spare parts

V90-2800 / 3200 / 3700 / 4000 Reservedelsliste / Spare parts Innhold / Index V90-2800 / 3200 / 3700 / 4000 Reservedelsliste / Spare parts Set number Beskrivelse Description 35840013 Hoveddeler V90-2800 Main parts V90-2800 35840016 Lys komplett V90-2800 Light kit

Detaljer

Bruksanvisning for STIKKSAG S1 800W M1Q-DD4-80. ADEO SERVICES Rue Chanzy-LEZENNES,59712 LILLE CEDEX9,FRANCE Original Instructions

Bruksanvisning for STIKKSAG S1 800W M1Q-DD4-80. ADEO SERVICES Rue Chanzy-LEZENNES,59712 LILLE CEDEX9,FRANCE Original Instructions Bruksanvisning for STIKKSAG S1 800W M1Q-DD4-80 ADEO SERVICES Rue Chanzy-LEZENNES,59712 LILLE CEDEX9,FRANCE Original Instructions GENEREL SIKKERHETS ADVARSEL FOR ELEKTROVERKTØY ADVARSEL! For å redusere

Detaljer

VIKTIGE FORHÅNDSREGLER

VIKTIGE FORHÅNDSREGLER VIKTIGE FORHÅNDSREGLER ADVARSEL: Vennligst les nøye gjennom de følgende sikkerhetsreglene før du begynner å bruke maskinen. Dette er viktig for din egen sikkerhet. 1. Dette produktet er kun designet for

Detaljer

Artnr Gressklipper DYM1669Q 6,0 Hk Motor DG600

Artnr Gressklipper DYM1669Q 6,0 Hk Motor DG600 / 9 Artnr 54089 Gressklipper DYM669Q 6,0 Hk Motor DG600 6.0.03 Krigsvoll AS Krigsvoll AB / 9 Artnr 54089 Gressklipper DYM669Q 6,0 Hk Motor DG600 Lev art GK art Engelsk Norsk Svensk Stk 68006060 54 Blade

Detaljer

Replacing the batteries

Replacing the batteries ASSEMBLY INSTRUCTION Replacing the batteries EN NO 9010189A 5.2.14 9010189 Replacing the batteries Preparation Switch off the wheelchair via the remote control. Remove the fuses from the battery compartment

Detaljer

Artnr Gressklipper DYM1660AQ Motor DG600

Artnr Gressklipper DYM1660AQ Motor DG600 / 9 Artnr. 540285 Gressklipper DYM660AQ Motor DG600 26.0.203 Krigsvoll AS Krigsvoll AB 2 / 9 Artnr. 540285 Gressklipper DYM660AQ Motor DG600 Lev art GK art Engelsk Norsk Svensk Stk 2680060620 54222 blade

Detaljer

Replacing the carbon brushes

Replacing the carbon brushes ASSEMBLY INSTRUCTION Replacing the carbon brushes EN NO 9010180A 5.2.4 9010180 Replacing the carbon brushes (Puma 20/40) Preparation Switch off the wheelchair via the remote control. Be sure that the

Detaljer

Artnr Gressklipper DYM ,5 Hk. Motor DYM1P64FBD

Artnr Gressklipper DYM ,5 Hk. Motor DYM1P64FBD / 9 Artnr. 540283 Gressklipper DYM 656 4,5 Hk. Motor DYMP64FBD 26.0.203 Krigsvoll AS Krigsvoll AB 2 / 9 Artnr. 540283 Gressklipper DYM 656 4,5 Hk. Motor DYMP64FBD Lev art GK art Engelsk Norsk Svensk Stk

Detaljer

Innholdsfortegnelse. Samsvarserklæring...4. 1. Innledning...5. 2. Garanti...5

Innholdsfortegnelse. Samsvarserklæring...4. 1. Innledning...5. 2. Garanti...5 Innholdsfortegnelse. Samsvarserklæring...4 1. Innledning....5 2. Garanti...5 3. Beskrivelse av maskinen....6 3.1 Sikkerhets standarder som maskinens design og konstruksjon er i samsvar med.... 6 3.2 Beskrivelse

Detaljer

SafeRing / SafePlus Retrofit of Ronis key for earthing switch Interlock type EL11AP C, De, F and Sl modules

SafeRing / SafePlus Retrofit of Ronis key for earthing switch Interlock type EL11AP C, De, F and Sl modules We reserve all rights in this document and in the information contained therein: Reproduction, use or disclosure to third parties SafeRing / SafePlus Retrofit of Ronis key for earthing switch Interlock

Detaljer

1. Sett i kontakten og sett strømbryteren på ON. (Strømbryteren er under fronten på høyre side av løpebåndet

1. Sett i kontakten og sett strømbryteren på ON. (Strømbryteren er under fronten på høyre side av løpebåndet 1 1. Sett i kontakten og sett strømbryteren på ON. (Strømbryteren er under fronten på høyre side av løpebåndet 2. Strekk ut båndet ved å stå på sideskinnene. 3. Fest den magnetiske sikkerhetsbrikken til

Detaljer

Safering / Safeplus Retrofit of Ronis key for earthing switch Interlock type EL11AP V and Sv modules

Safering / Safeplus Retrofit of Ronis key for earthing switch Interlock type EL11AP V and Sv modules Safering / Safeplus Retrofit of Ronis key for earthing switch Interlock type EL11AP V and Sv modules Installation instructions www.abb.com Document status Responsible RELEASED NODIS Location Date Name

Detaljer

ENGINES 21 RS OFF ROAD 21 RS OFF ROAD PRO 21 RS RALLY 21 RS MARINE GIR DRIVE 21 RS MARINE DIRECT DRIVE 21 RSV GIR DRIVE 21 RSV EVO GIR DRIVE

ENGINES 21 RS OFF ROAD 21 RS OFF ROAD PRO 21 RS RALLY 21 RS MARINE GIR DRIVE 21 RS MARINE DIRECT DRIVE 21 RSV GIR DRIVE 21 RSV EVO GIR DRIVE C08001 C08002 C08003 C08004 C08005 C08007 C08007/E C08008 C08088/E C08012 C08021 C08022 C10001 C10002 C10003 C10004 C10005 C10006 C10007 C10008 C10009 C10010 C10011 C10012 C10013 C10014 C10015 ENGINES

Detaljer

BRUKERMANUAL for Exerfit 240 Rower

BRUKERMANUAL for Exerfit 240 Rower BRUKERMANUAL for Exerfit 20 Rower BUILT FOR HEALTH 1 INNHOLD MONTASJEDELER... MONTASJEMATERIELL... 5 DELELISTE... 5 MONTASJEINSTRUKSJONER... 7 BRUKSANVISNING... 9 SPESIFIKASJONER... 9 VIKTIG VEDRØRENDE

Detaljer

NOVA Delekatalog / Spare parts catalogue

NOVA Delekatalog / Spare parts catalogue NOVA Delekatalog / Spare parts catalogue Fra serienummer / From serial number: Revisjonsdato / Audit date: Artikkel nr. beskrivelse Løftestol Type produkt Type of product stol høyde Chair higt Farge kode

Detaljer

TILBEHØR & RESERVEDELER

TILBEHØR & RESERVEDELER FAMILY TILBEHØR & RESERVEDELER HD EL My-Netti.no 06-0/ Ramme Rygg & tilbehør Hodestøtter Armlen Benstøtter & tilbehør Hjul & tilbehør Sete og korreksjon EL Diverse tilbehør Netti Cushion Family katalog

Detaljer

Malings-og Mørtelblander M2 1600W

Malings-og Mørtelblander M2 1600W Bruksanvisning for Malings-og Mørtelblander M2 1600W Z1C-HM-140 ORIGINAL INSTRUKSJONER ADEO SERVICES Rue Chanzy-LEZENNES, 59712 LILLE CEDEX9, FRANCE GENERELLE SIKKERHETSINSTRUKSJONER Ta vare på disse instruksjonene!

Detaljer

Orkel DX130. Tilhenger. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 11410001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling!

Orkel DX130. Tilhenger. ( N ) Deleliste. Fra serienr.: # 11410001. Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Orkel DX130 Tilhenger ( N ) Deleliste Fra serienr.: # 11410001 +(N) Oppgi alltid serienr. ved delebestilling! Instruksjoner for delebestillinger Delene i figurene er merket med posisjonsnummer. I tabellteksten

Detaljer

Industristøvsugere. Sertifiserte 3-fasede kraftige industrielle støvsugere

Industristøvsugere. Sertifiserte 3-fasede kraftige industrielle støvsugere støvsugerne har stor yteevne og er samtidig meget manøverdyktige og allsidige. De er alle utstyrt med en 3-faset vifte forbundet i serie, som sikrer høyt undertrykk, samt lydsvak og kontinuerlig drift.

Detaljer

3 motors industriell støvsuger

3 motors industriell støvsuger S3 kan utstyres med en 50 eller 100 liters beholder eller et "Gravity Unload" system (GU). GU systemet er utstyrt med en plastpose eller med et "Longopac" plastpose system. Tre uavhengige motorer Elektronisk

Detaljer

ROWER MACHINE R600 II. Owner s Manual

ROWER MACHINE R600 II. Owner s Manual 94006 ROWER MACHINE R600 II N Owner s Manual Important: Please locate your serial number and record in the box below for service support purposes. Serial number here: 2 Hardware chart R600 II M-2 Screw

Detaljer

Deler Motorhode Skeetervac

Deler Motorhode Skeetervac Deler Motorhode Skeetervac Photo Description Norsk tekst SV-5100 SV-35A GK art nr Info Gas catalyst Gasspreder X X 542226 5704103 Holder Gas catalyst Holder gasspreder X X 5704103C Padding. Gas catalyst

Detaljer

BRUKERMANUAL FOR BEITEPUSSERE FOR TRAKTOR OG ATV

BRUKERMANUAL FOR BEITEPUSSERE FOR TRAKTOR OG ATV BRUKERMANUAL FOR BEITEPUSSERE FOR TRAKTOR OG ATV FORORD Denne manualen gjelder for både trepunktsbeitepussere, og beitepussere for ATV. Da disse varierer noe, har vi lagt til en del som gjelder kun for

Detaljer

Brukermanual UF-852-NF

Brukermanual UF-852-NF Brukermanual UF-852-NF 2006.06.13 Deler #52 Skrue x 2 #32 Låsepinne x 1 Fastnøkkel x 1 Umbrako x 2 #35 Skrue x 2 #36 Skive x 2 #37 Mutter x 2 37 Steg 1 Fest den fremre stabilisatoren (33) til hovedrammen

Detaljer

RUBBER AND WEATHER STRIPPING

RUBBER AND WEATHER STRIPPING RUBBER AND WEATHER STRIPPING (920) 725-4688 (920) 725-1097 parts@mpi-ferrari.com www.mpi-ferrari.com Table of Contents Countach (1974-90) 1 350 GT (1964-67) 2 400 GT (1966-68) 5 P400 Miura - S SV (1966-73)

Detaljer

KJETTINGTALJE KC-70A. 0,5-20 t. Med overlastsikring

KJETTINGTALJE KC-70A. 0,5-20 t. Med overlastsikring KJETTINGTALJE KC-70A 0,5-20 t Med overlastsikring Innholdsfortegnelse INNLEDNING... 3 FUNKSJONER... 3 KONSTRUKSJON... 3 SIKKERHETSVARSLER... 4 BRUKSVEILEDNING... 5 VEDLIKEHOLD... 6 DELELISTE FOR KJETTINGTALJE...

Detaljer

Robertson S35 NFU Steering Lever

Robertson S35 NFU Steering Lever Robertson S35 NFU Steering Lever S35 is designed for indoor and outdoor bulkhead mount and made of shock resistant polyxymethylene. The lever has spring loaded return to mid-position. A push button with

Detaljer

Handicare Emineo Ledsagerbrems Basic / Drum brake Basic

Handicare Emineo Ledsagerbrems Basic / Drum brake Basic Monteringsanvisning Assembly instructions Handicare Emineo Ledsagerbrems Basic / Drum brake Basic Beskrivelse/Description Art. nr / Item no. 20 Flexel/Compact 84417 20 Luft/Pneumatic 84416 22 Flexel/Compact

Detaljer

SK-S /1 70 GF Svingskiver. Oslo, Larvik, Trondheim, Stavanger Tlf: ,

SK-S /1 70 GF Svingskiver. Oslo, Larvik, Trondheim, Stavanger Tlf: , 0.100.1.1/1 0 GF Svingskiver SK-S 36-/ Stødig og robust, optimal vektbesparelse. Fast vedlikeholdsfri lagring. Anslutning sentralsmøring. Enkel og sikker etterjustering. Enhåndsbetjening. Tillatt tvangsstyring.

Detaljer

TTK 140/170/350/650 S

TTK 140/170/350/650 S TTK 140/170/350/650 S NO Bruksanvisning Luftavfukter (modell 2013) TRT-BA-TTK 140/170/350/650 S_2013-TC-001-NO TROTEC GmbH & Co. KG Grebbener Straße 7 D-52525 Heinsberg Tlf.: +49 2452 962-400 Faks: +49

Detaljer

IDE 20 D / IDE 30 D / IDE 50 D IDE 60 D / IDE 70 D

IDE 20 D / IDE 30 D / IDE 50 D IDE 60 D / IDE 70 D IDE 20 D / IDE 30 D / IDE 50 D IDE 60 D / IDE 70 D NO BRUKSANVISNING OLJEFYRINGSENHET TRT-BA-IDE20D-30D-50D-60D-70D-TC-001-NO Innholdsfortegnelse Informasjon angående bruksanvisningen... 1 Informasjon

Detaljer

USER MANUAL Reebok-NO-B5.1-20110427

USER MANUAL Reebok-NO-B5.1-20110427 USER MANUAL Reebok-NO-B5.1-20110427 NO D Kjære kunde, Vi er glade for at du har valgt et Reebok Fitness-produkt. Dette kvalitetsproduktet er fremstilt for hjemmebruk og er blitt testet og sertifisert i

Detaljer

Artnr 530230 Gressklipper bensin AM3053-5.5

Artnr 530230 Gressklipper bensin AM3053-5.5 / 2 / Pos Lev art GK art Engelsk Norsk Svensk Stk 0C500J22F000 Wheel cover Navkapsel Navkapsel 2 2 0B08009000 E ring Låsering Låsring 8 3 0C5300J3F000 53350 Wheel, front Hjul, front Hjul, fram 2 4 080004K6F000

Detaljer

2015 PRODUKTKATALOG INSTALLASJONSMATERIELL FOR TELEKOM

2015 PRODUKTKATALOG INSTALLASJONSMATERIELL FOR TELEKOM 2015 PRODUKTKATALOG INSTALLASJONSMATERIELL FOR TELEKOM Juni 2015 GripTel AS Nedre Eikervei 26, 3045 Drammen tel: +47 906 07 683 office@griptel.no www.griptel.no Velkommen til GripTel AS din leverandør

Detaljer

Industri støvsugere. Stjernefilter 12 lommer 1,95m2 L-kl Ø460 40000338 1. Model T30S L50 T30S L100 T30S Gu Fm

Industri støvsugere. Stjernefilter 12 lommer 1,95m2 L-kl Ø460 40000338 1. Model T30S L50 T30S L100 T30S Gu Fm Takket være blåserens plassering i bunnen av kabinettet, er denne modellen lett og sikker å manøvrere. Det kompakte design gjør velegnet til smale områder. fås i tre standard versjoner: L100, med en 100

Detaljer

Bruker manual. norsk brukerveiledning l

Bruker manual. norsk brukerveiledning l Bruker manual norsk brukerveiledning l I n n l e d n i n g 2 2 Innledning. 3 Installasjon baugmontert. 4 Installasjon ankervinsj innside akterspeil. 5 Installsjon ankervinsj innside akterskott. 6 Installsjon

Detaljer

Windlass Control Panel

Windlass Control Panel SIDE-POWER 86-08955 Windlass Control Panel v1.0.2 Windlass Systems Installasjon manual SLEIPNER MOTOR AS P.O. Box 519 N-1612 Fredrikstad Norway Tel: +47 69 30 00 60 Fax: +47 69 30 00 70 w w w. s i d e

Detaljer

MORINI S6- S SPORT. 50cc 2 stroke - air cooled CODE 002904 LUKS CENTRAL-LAGER. 7. februar 2003 PEC. . Side 1

MORINI S6- S SPORT. 50cc 2 stroke - air cooled CODE 002904 LUKS CENTRAL-LAGER. 7. februar 2003 PEC. . Side 1 MORINI S6- S SPORT 50cc 2 stroke - air cooled CODE 002904 LUKS CENTRAL-LAGER 7. februar 2003 PEC. Side 1 . Side 2 LUKS. INDHOLDSFORTEGNELSE TEKNISKE DATA 3 POWER SKEMA 4 BLOKKE 5-6 KICHSTARTER 7-8 KOBLING

Detaljer

To moterer = dobbel styrke

To moterer = dobbel styrke er en to-motors støv-/våtsuger. Den er beregnet for stor belastning og mange timers arbeid, både dag og natt. Støvsugeren leveres som standard med 38 mm utstyr. To motorer Stort vaskbart PET filter Push&Clean

Detaljer

Reservedelskatalog ZS168 FB E

Reservedelskatalog ZS168 FB E Reservedelskatalog ZS168 FB E Cylinder Head 1 11221-KB01-0700 114259 COVER COMP,HEAD 1 2 90229-KB01-0100 114520 GASKET, HEAD COVER 1 3 B057890008005570B 114587 BOLT,FLANGE,8 55 2 4 B057890008005570N 114588

Detaljer

Industri støvsugere. Ref. no. 4041200383 4041200385 4041200386. Ramme i rustfritt stål. Utblåsning HEPA filter. Rustfritt stål filterhus

Industri støvsugere. Ref. no. 4041200383 4041200385 4041200386. Ramme i rustfritt stål. Utblåsning HEPA filter. Rustfritt stål filterhus Picture shown may not represent model quoted Standard equipment Standard equipment Model ATEX Z22 AD XX AD XXX 4041200383 4041200385 4041200386 PRODUCT FEATURES Støvposesystem Ramme i rustfritt stål Utblåsning

Detaljer

Industristøvsugere IVB 5/7

Industristøvsugere IVB 5/7 IVB 5 og /H er løsningen til den meget krevende bruker. IVB 5/7 løser stort sett alle oppgaver i din virksomhet - verksted, garasje, produksjon m.m. IVB 5/7 er utstyrt med XtremeClean systemet, som rengjør

Detaljer

205 CYCLE NORSK BRUKERVEILEDNING

205 CYCLE NORSK BRUKERVEILEDNING 205 CYCLE NORSK BRUKERVEILEDNING INNHOLD FORHOLDSREGLER 2 OVERSIKTSDIAGRAM 11-12 SJEKKLISTE, MONTERING 3 DELELISTE 13-14 DELELISTE, SMÅDELER 4 COMPUTER 15-16 MONTERING 5-10 TRENINGSINSTRUKSJONER 17-18

Detaljer

Reservedeler Prisliste 2015

Reservedeler Prisliste 2015 Kulekoblinger og tilbehør 1405 Kulekobling WW8-g Winterhoff 400 stk / pr.pall 309 800kg, passer på en 60mm bred firkanprofil 792 Kulekobling ZSK1300i Steelpress 500 stk / pr.pall 325 1300kg, passer på

Detaljer

Replacing the tube and/or tyre of a drive wheel, indoor/outdoor

Replacing the tube and/or tyre of a drive wheel, indoor/outdoor ASSEMBLY INSTRUCTION Replacing the tube and/or tyre of a drive wheel, indoor/outdoor EN NO 9010182A 5.2.7 9010182 Replacing the tube and/or tyre of a drive wheel, indoor/outdoor Preparation Be sure that

Detaljer

Agromet dumperhenger T-041/KO, KN

Agromet dumperhenger T-041/KO, KN Agromet Norge AS Stasjonsveien 7 N-75 RAMNES Tlf. +7 0 00 Fax. +7 0 0 e-post: post@agromet.no WEB: www.agromet.no Agromet dumperhenger T-0/KO, KN Reservedelskatalog versjon 0 Chassis nr: T0KO00 Reg nr:

Detaljer

Casall INFINITY 1.2X ELLIPSEMASKIN 93008

Casall INFINITY 1.2X ELLIPSEMASKIN 93008 Casall INFINITY 1.2X ELLIPSEMASKIN 93008 1 Før du fortsetter må du finne serienummer. Serienummer: 2 INFINITY 1.2X P- 1 P- 6 P- 9 P- 13 P- 12 Allen Bolt M7*P1. 0*30L( 2) P- 2 P- 4 Screw M3*14L(2) P- 8

Detaljer

Bruksanvisning Tredemølle

Bruksanvisning Tredemølle Bruksanvisning Tredemølle 2168B33S Varenr22156 Takk for at du kjøpte vårt trenings apparat. Viktige sikkerhetsanvisninger Les og forstå sikkerhetsanvisningene før bruk. Advarsel! For å unngå brann, elektrisk

Detaljer

Nilfisk-Advance Norge Bjørnerudveien 24 - N-1266 Oslo Tel: +47 22 75 17 80 - Fax: +47 22 75 17 71

Nilfisk-Advance Norge Bjørnerudveien 24 - N-1266 Oslo Tel: +47 22 75 17 80 - Fax: +47 22 75 17 71 til støvklasse M og H, representerer nye anvendelsesmuligheter IVB 5 og IVB 7 M og H klasse er utstyrt med "XtremeClean" systemet, som rengjør ditt filter automatisk mens du støvsuger. Til IVB 7 får du

Detaljer

GSX-S125 SORT Info. Se modellen i 360 viewer her

GSX-S125 SORT Info. Se modellen i 360 viewer her GSX-S125 SORT 2018 Info Se modellen i 360 viewer her Ønsker du at din aller første motorsykkel skal være helt spesiell? Da bør du ta en titt på GSX-S125 som er et helt nytt medlem i den råkule streetfighter-serien

Detaljer

SafeRing / SafePlus Retrofit of under voltage coil V Module

SafeRing / SafePlus Retrofit of under voltage coil V Module SafeRing / SafePlus Retrofit of under voltage coil V Module Installation Instructions www.abb.com Document status Responsible RELEASED NODIS Location Date Name Prepared NODIS 2008-12-15 BJGU/GUSO Checked

Detaljer

205 INDOOR BIKE NORSK BRUKERVEILEDNING

205 INDOOR BIKE NORSK BRUKERVEILEDNING 205 INDOOR BIKE NORSK BRUKERVEILEDNING 1 INNHOLD FORHOLDSREGLER 2 OVERSIKTSDIAGRAM 7 SJEKKLISTE, MONTERING 3 MONTERING 8-10 DELELISTE, SMÅDELER 4 TRENINGSINSTRUKSJONER 11-12 DELELISTE 5-6 VIKTIGE FORHOLDSREGLER

Detaljer

MONTASJEBESKRIVELSE INSTALLATION GUIDE

MONTASJEBESKRIVELSE INSTALLATION GUIDE MONTASJEBESKRIVELSE INSTALLATION GUIDE ADVARSEL WARNINGS Dette armaturet er et Klasse II produkt som IKKE SKAL TILKOBLES JORD. This device is a class II product: DO NOT CONNECT THE LAMP and the pole to

Detaljer

ROWER MACHINE R600 PRO

ROWER MACHINE R600 PRO ROWER MACHINE R600 PRO Bruksanvisning Important: Please locate your serial number and record in the box below for service support purposes. Serial number here: 2 Hardware chart R600 PRO M-2 Screw M4x14L

Detaljer

NORDIC Cycle 5.0 PL- 21500. Brukerveiledning

NORDIC Cycle 5.0 PL- 21500. Brukerveiledning NORDIC Cycle 5.0 PL- 21500 Brukerveiledning Sikkerhetsmessige forhåndsregler Denne trimsykkelen er bygd for å gi optimal sikkerhet. Til tross for dette er det alltid noen forhåndsregler som må tas når

Detaljer

BRUKSANVISNING. PH 23 SP og PH 44 SP PH 44

BRUKSANVISNING. PH 23 SP og PH 44 SP PH 44 BRUKSANVISNING og PH 44 GRUNNLEGGENDE VEILEDNING Før du demonterer, monterer eller starter dette utstyret, må du lese instruksjonene og forholdsreglene i denne brukerhåndboken og være sikker på at du forstår

Detaljer

2.0 Tråltyper / Trawl... side 4 2.1 Sorteringssystem /... side 10 Sorting Systems 2.2 Sekker / Cod Ends... side 12 2.3 Lin - Nett / Nets...

2.0 Tråltyper / Trawl... side 4 2.1 Sorteringssystem /... side 10 Sorting Systems 2.2 Sekker / Cod Ends... side 12 2.3 Lin - Nett / Nets... 2.0 Tråltyper / Trawl... side 4 2.1 Sorteringssystem /... side 10 Sorting Systems 2.2 Sekker / Cod Ends... side 12 2.3 Lin - Nett / Nets... side 13 Slitematter / Protcetion Net Labbetuss 2.4 Kuler / Floats...

Detaljer

DELEKATALOG SPARE PARTS CATALOGUE

DELEKATALOG SPARE PARTS CATALOGUE DELEKATALOG SPARE PARTS CATALOGUE NO EN K X Revision H - 01 January Kapittelinndeling: Chapter classification: 1. Ramme 1. Chassis. Reguleringsmekanisme. Adj. Mechanism. Benstøtte. Leg rest. Sete. Seat.

Detaljer

Nr. 1 2013 Side 10 Historien om Heinel Ambulanser

Nr. 1 2013 Side 10 Historien om Heinel Ambulanser Nr. 1 2013 Side 10 Historien om Heinel Ambulanser HOVEDSTYRET Leder Arild Vik, Hordaland Nestleder Eirik Lunde, Rogaland Styremedlemmer Iain Bell, Hordaland ADMINISTRASJON Gunnar Eggen Sven Kinden Iversen

Detaljer

Safering / Safeplus Retrofit of Ronis key for disconnector Interlock type EL11AP V and Sv modules

Safering / Safeplus Retrofit of Ronis key for disconnector Interlock type EL11AP V and Sv modules Safering / Safeplus Retrofit of Ronis key for disconnector Interlock type EL11AP V and Sv modules Installation instructions www.abb.com Document status Responsible RELEASED NODIS Location Date Name Prepared

Detaljer

Industristøvsugere A 15

Industristøvsugere A 15 Med sin smale utforming, elegante profil (Venturi systemet er forseglet under støvsugerens lokk) og et minimalt luftforbruk, er A 15 idéell til steder hvor luftmengden er begrenset og små stykker smuss

Detaljer

ZB5AV04 ( ) Signallampe rød for BA9s

ZB5AV04 ( ) Signallampe rød for BA9s Produktdatablad Karakteristikk ZB5AV04 (43 039 21) Signallampe rød for BA9s Hovedkarakteristikk Produktspekter Produkt eller komponent type Produktkompatibilitet Kortnavn utstyr Innfatningsmateriale Montasjediameter

Detaljer

SafeRing / SafePlus Retrofit of Y6 relay trip coil V Module

SafeRing / SafePlus Retrofit of Y6 relay trip coil V Module SafeRing / SafePlus Retrofit of Y6 relay trip coil V Module Installation instructions www.abb.com Document status Responsible RELEASED NODIS Location Date Name Prepared NODIS 2008-12-15 BJGU/GUSO Checked

Detaljer

Rockhopper and Spacers Bobbins Stoppeskiver / Steel Discs Låseskiver / Stopwashers Trekant Børtre / Triangle Yoke. Dører / Doors

Rockhopper and Spacers Bobbins Stoppeskiver / Steel Discs Låseskiver / Stopwashers Trekant Børtre / Triangle Yoke. Dører / Doors 2.0 Tråltyper / Trawl 2.1 Sorteringssystem / Sorting Systems 2.2 Sekker / Cod Ends 2.3 Lin - Nett / Nets Slitematter / Protcetion Net Labbetuss 2.4 Kuler / Floats 2.5 2.6 2.7 2.8 Gear Rockhopper and Spacers

Detaljer

Terrasse. root kontroll fleece underlag, polypropylen 1,6 x 10,0 m 1 1 Roof-beskyttelse kork 250 x 250 x 3 mm 10 1

Terrasse. root kontroll fleece underlag, polypropylen 1,6 x 10,0 m 1 1 Roof-beskyttelse kork 250 x 250 x 3 mm 10 1 Terrasse Rolfi spacer & Rolfi roll Rolfi, EPDM-Pad 60 x 60 x 3 mm 25 1 Rolfi, EPDM-Pad 60 x 60 x 6 mm 25 1 Rolfi, EPDM-Pad 60 x 60 x 10 mm 25 1 Rolfi roll, granulert gummi 2015 x 70 x 8 mm 10 1 Rolfi,

Detaljer

Liste over vedlikehold og deler til:

Liste over vedlikehold og deler til: Liste over vedlikehold og deler til: Industrikanon N 2 Jan 2016 WINCHESTER INDUSTRIAL SERVICE Denne listen over vedlikehold og deler til industrikanon er utarbeidet av: Winchester Europe Service V. Parbst

Detaljer

En av verdens beste støvsugere

En av verdens beste støvsugere En stigende tendens er at fler og fler mennesker lider av forskjellige former for allergi. For å sikre optimal rengjøring er det nødvendig å øke fokus på de helt små partiklene. Med sikrer vi oppsamlingen

Detaljer